ÇSGB 12 Kamu Personeli Alımı Başvuruları 7-11 Ekim

ÇSGB 12 Kamu Personeli Alımı Başvuruları 7-11 Ekim

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafınca personel alımı gerçekleştirileceği açıklandı. sözleşmeli nitelikte kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kamu personeli alımları için bir müjde paylaştı. Paylaşılan ilana göre Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde çalışmak üzere sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacak.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yapılan açıklamada alınacak personellerin toplam 12 sözleşmeli kamu personeli alımı yapacaktır. Alınacak personellerin 1 Java Kurumsal Mimar, 1 Proje Yöneticisi, 1 veri tabanı uzmanı, 3 kıdemli java yazılım uzmanı, 1 kıdemli net yazılım geliştirme uzmanı, 1 Bilgi Güvenliği Takım Lideri, 1 Java Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 veri tabanı uzmanı, 1 sistem uzmanı, 1 ağ uzmanı olmak üzere toplamda 12 kamu personeli alımı yapılacaktır.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Özgeçmiş-Fotoğraflı, YDS puan belgesi, başvuruda aranan şartların gerektirdiği diğer belgeler, güncel program dillerinden en az iki tanesine ilişkin belge, unvanın gerektirdiği belgeler ve son olarak varsa deneyim belgesi istenilmektedir.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvurular yukarıda sayılan belgelerin belirtilen tarihler arasında online olarak e-Devlet yöntemi ile https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr giriş yaptıktan sonra başvurular online tamamlanacaktır.

Başvurular için verilen süreler 7 Ekim ile 11 Ekim 2021 tarihleri arasıdır. Belirtilen tarihler dışında yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru Şartları

Adayların askerlik ile ilişiği bulunmaması gerekiyor. Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi konusunda 5 yıl deneyimli olmak şartları aranıyor.

Öğrenim Şartları

Öğrenim şartı olarak en az 4 yıllık üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ile endüstri mühendisliği bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.