Celal Bayar Üniversitesi 31 sözleşmeli personel alıyor

Celal Bayar Üniversitesi 31 sözleşmeli personel alıyor

Son dakika yayınlanan Üniversite personel alım ilanı ile Celal Bayar Üniversitesi bünyesine yani 31 sözleşmeli personel alımı yapıyor. Üniversite personel alımına başvurular ne zaman yapılacak? Kimler başvuru yapabilecekler?

Üniversite personel alımı iş ilanı ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi bünyesine yeni 31 kişi sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacak.  Alınacak sözleşmeli personeller mülakat yapılmaksızın KPSS B grubu puan sıralamasına göre alınacaklar.

Alınacak 31 kamu personeli 27 kişi hemşire, 1 Röntgen Teknisyeni, 2 Laborant, 1 Sağlık Teknikeri ünvanlarıyla alınacaklar.

Üniversite Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Başvuru Şartları

Celal Bayar Üniversitesi 31 sağlık personeli alımında adayların ekte verdiğimiz kılavuz tablosunda belirtilen özelliklere artı olarak,

Adayların KPSS sınavına girmiş olması, lisans mezunları için 2020 KPSS P3, Önlisans mezunları için 2020 KPSS P93, Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS P94 puanlarının bulunması,

Adayların KPSS notlarının başvurduğu nitelik kodunda aranan öğrenim şartına uygun olması,

Adayların Sosyal Güvenlik Kurumlarından emeklilik veya yaşlılık aylığı almaması,

Nöbet usulü çalışmaya engel halinin olmaması,

Erkek adayların askerlik olarak askerlik ilişiği bulunmaması, yapmış, erteletmiş, askerlik dönemine gelmemiş olması gibi şartlar bulunmaktadır.

Üniversite Sağlık Personeli Alımı Başvuruları Bugün Başladı

Sağlık personeli alımı adaylarının 26 Mayıs 2021 tarihi ile 04 Haziran 2021 tarihi arasında başvurularını üniversitenin ilan.mcbu.edu adresi üzerinden online olarak yapmaları gerekmektedir. Diğer herhangi bir şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.