Büyükşehir Belediyesi İŞKUR İşçi Alım Başvuruları Devam Ediyor

Büyükşehir Belediyesi İŞKUR İşçi Alım Başvuruları Devam Ediyor

İş ilanları arayanlar ve çalışmak isteyen adaylar için iş ilanı paylaşıldı. Güncel yayınlanan ilanda Büyükşehir Belediyesi işçi alımı yapacak olup başvuruların başladığı ilan edilmiştir.

İşçi alımı yapılacağı Büyükşehir Belediyesi tarafından ilan edilmiştir. Personel alımları kapsamında yayınlanan ilana göre Sivas İmranlı Belediyesi bünyesine İŞKUR iş ilanları ile işçi alımı yapılacağı duyulmuştur.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için Sivas İmranlı Belediyesi bünyesine işçi olarak belirtilen unvanın temizlik görevlisi olduğu ve kontenjan olarak 4 kişinin alınacağı belirtilmiştir.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli ve Tarihleri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 17 Ocak 2022 tarihinden itibaren alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 30 Ocak 2022 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde gerçekleştirile bilecektir.

Başvuru yapacak adayların başvuruları Karşıyaka Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 4 İmranlı Sivas adresine başvuruda gerekli olan belgeler ile birlikte şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır.

Temizlik Görevlisi Alımı Şartları

Temizlik görevlisi olmak isteyen adayların T.C vatandaşı olması, 18 yaş ve üzeri olma, görevini devamlı yapmasına engel akıl hastalığı bulunmama ve son olarak en az lise mezunu olma şartları ile temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvuru esnasında Nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma fotokopisi, ikametgah belgesi, sabıka kaydı, sağlık raporu belgelerini yukarıda belirtilen şekilde teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru yapacak adaylar için bu ilanda İmranlı belediye sınırları içerisinde ikamet etme şartı aranmaktadır.

sivas-personel-alimi.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum