Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Görevlisi Alımı 21-23 Haziran

Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Görevlisi Alımı 21-23 Haziran

Halkla İlişkiler görevlisi olmak isteyenler bu ilan size göre yayınlandı. Denizli ilimizde kurum dışı kamu işçi alımı ilan formu yayınlanarak pek çok aday şartlar hakkında bilgi almak için ilanlar takip edildi.

Büyükşehir Belediye Halkla İlişkiler Görevlisi Alımı

Denizli Büyükşehir Belediyesi kurumdışı kamu işçi alımı ilan edildi ve gerekli olan şartların duyurusu yapılarak adayların bilgiler doğrultusunda başvuru yapmaları bekleniyor. Görüşmeler için Kınıklı Mahallesi Kınıklı Caddesi No: 6 Pamukkale- Denizli adresine şahsen gidilerek müracaat edilmesi gerekmektedir. Gerekli olan belge ve şartların tam olarak yapılması halinde adaylar ile mülakatlar yapılacaktır.

Aday Başvuru Bilgileri

Denizli de kurum dışı içi alımı için daimi çalışacak Halkla İlişkiler Görevlisi pozisyonunda 2 tane işçi alınacaktır. Başvuru adresi, Peraş Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Temizlik Ulaşım Sanayi ve Ticaret A. Ş. adresine başvurular yapılacaktır. Başvuru tarihleri ise 21.06.2021 ile 23.06.2021 tarihleri arasında adayların başvurusu kabul edilecektir. İrtibat olarak kurumun ik@denizliperas.com internet adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca görüşmeler yüz yüze olarak Peraş Denizli Büyükşehir Belediye Personel Temizlik Ulaşım Sanayi ve Ticaret A. Ş. adresine yapılacaktır.

Başvuru İçin Şartlar

Başvuru için adaylar başvurularını CV olarak hazırlayıp kurumun web sitesi adresinden gönderecektir. Posta ya da elden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Adayların CV’leri incelendikten sonra başvuru şartlarına uygun olan kişiler mülakata çağrılacaklardır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir.

Çalışacağı pozisyonda çalışmasını engel olacak devamlı bir sağlık sorununun olmaması gerekir.

Denizli ilimizde oturuyor olması gerekli olan başvuru şartları içinde yer almaktadır.

Başvuru için gerekli belgeler incelendikten sonra uygun olan pozisyonda işçi alımlar için şartlara uyumlu adaylar mülakat için çağırılır. Böylece bu alanda alınacak işçi sayısı kadar aday sınavdan geçerli not alarak memur alımı başlamaları mümkün olacaktır.

halkla-iliskiler-gorevlisi-alimi.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.