BUSKİ’den Personel Alımı İlanı Geldi

BUSKİ’den Personel Alımı İlanı Geldi

BUSKİ Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü mühendis alım ilanı duyurdu. Belediyeye bağlı olan BUSKİ KPSS puanı baz alınarak bünyesine çevre mühendisi alımı yapacak. İşte başvuru şartları ve alım ilanı detayları..

BUSKİ Personel Alımı İlanı Geldi

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (BUSKİ), Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği'ne göre, kadro derecesi 8 olan TH sınıflı Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Çevre Mühendisliği bölümünü tamamlamış, ÖSYM tarafından yapılan İngilizce YDS'de en az (D) düzeyinde puan almış ve2022 KPSS P3 puan türünde minimum 70 puan almış 3 çevre mühendisi alımı yapacaktır.

Adaylardan Beklenen Şartlar

Başvuruda bulunacak adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, hapis cezasına çarptırılmamış olması (belirtilen suçlardan dolayı), askerlikle ilişiğinin bulunmaması (erkek adaylar için), görevini engelleyecek bedensel veya zihinsel bir hastalığının olmaması gibi şartlar aranmaktadır.

buskiden-cevre-muhendisi-alimi-ilani-geldi.jpg

Ayrıca, başvurulan kadro unvanı için mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartını taşımak ve Lisans 2022-KPSSP3 türünden Kamu Personeli Seçme Sınavı'ndan belirtilen puan türünden ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak gerekmektedir.

Başvuruların Yapılacağı Yer ve Zaman

Adaylar, 05.06.2023 - 09.06.2023 tarihleri arasında ve mesai saatleri içinde Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin Sırameşeler Mahallesi Avrupa Konseyi Bulvarı D Blok No:6/3 Osmangazi/BURSA adresinde bulunan başvuru bürosuna şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla başvurularını yapabilirler.

Ayrıca, istenilen belgelerin eklenmesiyle birlikte başvurular, belirtilen tarihler içinde elektronik ortamda da Belediyenin web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilir.

Unutmayın ki, belirtilen süre içinde yapılmayan posta başvuruları dikkate alınmayacak ve eksik bilgi/belge içeren veya nitelikleri uygun olmayan başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Bursa iş ilanları, 2023 personel alımı, 2023 memur alımı, 2023 işçi alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.