Bursa Uludağ Üniversitesi'nde 54 Bin TL Maaşla Personel Alımı

Bursa Uludağ Üniversitesi'nde 54 Bin TL Maaşla Personel Alımı

Bursa Uludağ Üniversitesi, bünyesindeki çeşitli birimlerde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Alınacak personelin maaşının ortalama 54 bin TL olacağı belirtilirken, ilan kamu personeli alımı takip edenlerin dikkatini çekti.

Bursa Uludağ Üniversitesi Kamu Personeli Alım İlanı

Üniversite tarafından yapılan açıklamada, alınacak personelin; bilgi iletişim biriminde istihdam edilecek. Başvuruların, belirlenen tarihler arasında Üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılabileceği belirtildi.

Bu alım, Bursa'da nitelikli iş arayanlar için önemli bir fırsat sunuyor. 56 bin TL gibi yüksek bir maaş, alımın rekabet ortamını da kızıştıracağa benziyor. Uludağ Üniversitesi gibi köklü bir eğitim kurumunda çalışma imkanı, adaylar için cazip bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Üniversite Personel Alımı Başvuru Şekli

Başvurular ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) e-Devlet Kapısı üzerinden “Bursa Uludağ Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden alınacaktır.

Öğrenim Durumu Şartları

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri lisans bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak, -YDS’den en az (D) düzeyinde (İngilizce) puan almış olmak. Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak. -Sözlü sınav sonucu asıl ve yedek adaylar belirlenecektir.

Üniversite yetkilileri, alımda liyakat ve ehliyet kriterlerinin ön planda olacağını vurguladı. Adayların başvuru koşullarını dikkatlice incelemesi ve belirtilen süre içerisinde başvurularını tamamlaması gerekiyor.

Kamu personeli alımlarına gösterilen yoğun ilgi göz önüne alındığında, Bursa Uludağ Üniversitesi'nin bu ilanının da geniş bir aday kitlesine ulaşacağı tahmin ediliyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.