Bursa Kestel Belediyesi 30 Personel Alım İlanı

Bursa Kestel Belediyesi 30 Personel Alım İlanı

Bursa İş İlanları kapsamında Kestel Belediye Başkanlığı 30 personel alımı yapıyor.18-65 yaş arasında olan vatandaşların başvurusu alınacak. En az ilkokul mezunu adaylar personel alımı ilanları başvurusu nasıl yapılacağı paylaşıldı.

İŞKUR Bursa iş ilanları kapsamında KPSS şartsız personel alım yapılacağı yayınlandı. Kestel Belediye Başkanlığı 30 personel alımı ilanına başvurular en az ilkokul mezunu olan adaylar arasından yapılıyor. 18 ile 65 yaş arasında olanları başvurusu alınacak.

Belediye Personel Alımı Bilgileri Neler?

Adaylar başvurularını İŞKUR ilanları üzerinden 1 Mart 2024 tarihi bitimine kadar yapılacak. Adaylar işlem sırasında 00008107255 iş ilan numarasını kullanacaktır. Şahsen başvuru alınmayacak.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Belediye İşçi Alımı Özel Şartları

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak, 65 yaşını geçmemiş olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

En az ilköğretim en fazla ortaöğretim veya dengi okul mezunu olması gerekiyor.

İŞKUR Başvuru Şekli Seçeneği Neler?

esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.