Bingöl Üniversitesi 30 Kamu Güvenlik Görevlisi ve Personel Alımı

Bingöl Üniversitesi 30 Kamu Güvenlik Görevlisi ve Personel Alımı

Bingöl Üniversitesi 30 KGG alımı ve personel alımı ilanına çıktı. Kamu güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları arasında neler yer alıyor. Türkiye genelinden başvuruları nasıl ve hangi şartlarda yapılacağı detayları vatandaşların erişime sunuldu.

Bingöl Üniversitesi KGG Alımı ve Personel Alımı İlanları!

Resmi gazete 27 Mart 2024 tarihli ilana göre lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından kamu personeli alımı yapılacak. Başvuru yapacaklarda en az KPSS 60 puan şartı var. Türkiye genelinden adayların başvuruları kabul edilecek.

Kamu güvenlik görevlisi alımı, temizlik personeli alımı, büro personeli alımı yapılıyor.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Adayların başvuru formu ve ilanda başvuracakları pozisyon için istenilen belgeleri eksiksiz şekilde müracaat süresi içerisinde Üniversitemiz Evrak Kayıt Birimine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Başvuruları 27 Mart 2024 tarihinde başlamış olup 5 Nisan 2024 tarihinde sona erecek.

Aşağıda 1 branşın özel şartlarını paylaşıyoruz. Diğer branşlar için aşağıda sunduğumuz kılavuzu inceleyiniz.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları Kadın

1- Ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak.

2- 2022 KPSS P94 sınavından en az 60 puan almış olmak,

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

3- Son başvuru tarihi itibariyle 31 yaşından gün almamış olmak,

4- 10/06/2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan şartları taşımak,

5- Geçerlilik süresi dolmamış silahlı özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, (Göreve başlayacak personelin göreve başlama tarihinde kimlik kartının geçerlilik süresinin dolmamış olması gerekir. Göreve başlama tarihi itibariyle süresi dolmuş kimlik kartına sahip adayların ataması gerçekleşmeyecektir.),

6- Geçerli Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasına sahip olmak,

7- Boy uzunluğu 165 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasında farkın 15’den fazla 13’den az olmalıdır (Örneğin boy uzunluğu 165 cm ise kilosu en fazla 65+15=80 kg ve en az 65-13=52 kg olmalıdır.) Bu durumu ilgili sağlık kuruluşlarından belgelendirmek gerekir,

8- Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak gece ve gündüz, iç ve dış mekânda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak, (Atama halinde Sağlık Kurulu Raporu ile belgelendirmek gerekir.) Bingöl iş ilanları olarak erişime sunuldu.

9- Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak göreve başlayacak personeller Üniversitemiz ve tüm bağlı birimlerinde (ilçeler dâhil) ihtiyaca binaen görevlendirileceklerdir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.