Bilecik Osmaneli Belediyesi Düz Memur Alımı Yapacak

Bilecik Osmaneli Belediyesi Düz Memur Alımı Yapacak

Bilecik Osmaneli Belediyesi düz memur alımı yapacağını açıkladı. Belirtilen şartları yerine getiren adaylar sınav koşulları kapsamında değerlendirilecek.

Bilecik Osmaneli Belediyesi memur alımı yapacağını açıklayan yazı yayımladı. İlk defa atanmak üzere memur alımlarında ihtiyaç olan boş kadroya göre işlem yapılacağı belirtildi. Başvuru genel ve özel şartlarının yerine getirilmesi kuruma alımlarda önem taşıyor.

Osmaneli Belediyesi Düz Memur Alımı Başvuru Genel Şartları

Osmaneli Belediyesi memur alımının boş memur, zabıta memuru ve itfaiye eri kadroları için yapılacak alımlarda genel şartlar şöyledir:

TC vatandaşı olmak

Kamu hak mahrumiyetinin olmaması,

Kasıtlı veya kasıtsız TCK suç kapsamından dolayı hüküm giymemiş olmak,

Erkek adaylarda askerlikle ilgili bir bağ olmaması,

Görevini yerine getirmeye engel olan bir durum yaşanmaması,

Kadrolar için aranan temel kriterleri ve ek şartları yerine getirmiş olmak,

Aday eğitim durumuna göre ilan edilen kadro için başvuru yapmış olmak gerekmektedir.

Tahsildar alımı kişi; Lisans düzeyinde eğitim veren Üniversitelerin İşletme Fakültesi Bölümü mezunu olması isteniyor.

Zabıta alımı 2 kişi; Lisans düzeyinde eğitim veren üniversitelerin işletme fakültesi bölümü mezunu olması ile birlikte B sınıfı ehliyet istenmektedir.

İtfaiyeci alımı 2 kişi; herhangi önlisans bölümlerinden mezun olabileceği gibi spor bilimleri fakültesi spor yöneticiliği bölümünden mezun olmak ve B sürücü ehliyeti olması gerekiyor.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Alımı 2 kişi; fakültelerin İşletme veya maliye bölümü mezunu olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya bitirdiği okulun ders müfredatında bilgisayarla ilgili ders aldığını belgelemesi gerekiyor.

Tekniker alımı 1 kişi; elektrik ön lisans bölümünden mezun olması ve en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekmektedir.

Mühendis alımı 2 kişi; mühendislik fakültelerinin Çevre Mühendisliği ve inşaat mühendisliği bölümünden mezun olması gerekiyor. Adayların en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması isteniyor.

Bilecik Osmaneli Belediyesi Memur Alım Başvuru yeri

Bilecik Osmaneli Belediyesi memur alım başvuru yeri ve tarihi hakkında önemli detaylardan bazıları şöyle belirtildi:

Adaylar, istenilen belgelerle birlikte 9 Temmuz 2021 ile 14 Temmuz 2021 tarihleri arasında belediyeye şahsen başvuru yapabilir.

Şahsen başvuru yapamayacak adayların [email protected] internet adresinde belirtilen koşulları yerine getirmesi gerekir.

Posta ile başvuru yapacakların iadeli taahhütlü şekilde Cami kebir Mah. Prof. Dr. Yunus Söylet Cd. No: 34 adresine gönderim yapması gerekmektedir.

Kurum duyurularında belirtilmiş olan tarihlerde boy ve kilo ölçümü için belediyenin İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'ne başvuruları gerekir.

Belirtilen süre içinde Bilecik Osmaneli Belediyesi memur alım başvurusu olmadığında başvurular geçerli sayılmamaktadır.

Eksik bilgi olmaması ve belirtilen koşulların tam şekilde yerine getirilmense önem verilmelidir. Özel şartlar ve tam maddeler belediye sayfasından doküman olarak incelenebilir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.