Bilecik Osmaneli 10 Bin 960 TL Maaşla Kamu Personeli Alım

Bilecik Osmaneli 10 Bin 960 TL Maaşla Kamu Personeli Alım

En az KPSS 65 puanı bulunan adaylar için yeni kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yerel Yönetimler aracılığıyla Bilecik Osmaneli Belediye kamu personeli alımı yapacak. 10 bin 960 TL maaşlı ilan detayları…

Yerel Yönetimler sayfası üzerinden Belediyeler veya kamu kurumlarına personel alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. İki Farklı resmi sayfalar üzerinden yayınlanan ilana göre Bilecik Osmaneli Belediye kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 3 farklı şekilde yapılacak olup bunlar online olarak başvuru yapacak adaylar için başvuru kılavuzunda belirtilen mail adresine, şahsen veya posta yolu ile yapılacak müracaatlar ise Camikebir Mah. Prof Dr. Yunus SÖYLET cad. No:34 adresine yapacaklardır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar 22 Eylül 2021 tarihi ile 24 Eylül 2021 tarihleri arasında şahsen veya posta yolu ile veya online kurumun adresine veya mail müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir.

Genel Başvuru Şartları

T.C vatandaşı olma, 18 yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmama, kamusal haklarından mahrum olmayan personeller alınacaktır. Medeni haklarını kullanabilen, proje kapsamında istihdam olacak çalışanlar aşağıda belirtilen bölümünden mezun olma şartı ile personel alınacaktır.
Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma ve herhangi bir Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Öğrenim Şartı

Bilecik belediyesi bünyesinde hizmet etmek isteyenler için alımı yapılacak unvanın gerektirdiği öğrenim şartları en az lisans mezunu olarak üniversitelerin çevre mühendisliği bölümlerinden mezun olma şartı ve KPSS şartı da aranmaktadır.

KPSS Puan Şartı

Başvuruda bulunacak mühendis adayları için yayınlanan ilanda KPSS puan şartının arandığı belirtildi. Adaylar için alım esnasında KPSS 2020 Yılı P3 puan grubu türünden en az 65 puan alma şartı bulunuyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum