Beykoz Belediyesi Sınavsız 30 Güvenlik Görevlisi ve Memur Alımı

Beykoz Belediyesi Sınavsız 30 Güvenlik Görevlisi ve Memur Alımı

Beykoz Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 30 güvenlik görevlisi ve memur alımı yapacağı açıklamasında bulundu. İlgili alanlarda göreve alım için adaylara bir sınav uygulanmayacağı ilanda belirtildi. İlana dair detaylar haberde.

Güvenlik Görevlisi ve Memur Alımı İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı Beykoz Belediyesi bir güncel ilanda bulundu. Belediye 20 silahlı silahsız özel güvenlik görevlisi ve 10 çağrı merkezi görevlisi olmak üzere 2 farklı unvanda toplam 30 personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına göre en az lise mezunlarından başvuruların kabul edileceği açıklandı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın genel detayları sunuldu.

Memur Alımı İş İlanı Başvuru Kriterleri

Engelli çağrı merkezi personel alımı için; adayların minimum önlisans diplomasına sahip olmaları ve en az %40 engelli olduğunu gösterir bir raporlarının bulunması gerekmektedir.
20 ila 40 yaş aralığında olmaları şartı istenmektedir. Emekli ya da emekliliğe hak kazanmamış bulunuyor olmaları koşulu aranmaktadır.

Vardiyalı çalışabilecek olmaları ve tercihen Beykoz ilçesinde ikamet ediyor olmanız da aranan şartlar arasındadır.

Ayrıca herhangi bir iletişimsel engeli bulunmuyor olmaları ve telefon görüşmesi yapmasına engel bir sağlık problemi olmamaları koşulları istenmektedir.

Güvenlik görevlisi alımı için adayların minimum lise diplomasına ve özel güvenlik kimlik kartına (tercihen silahlı) sahip olmaları gerekmektedir. Kişilerin en az 1,67 metre boyunda olmaları ve boy uzunluğunun son iki rakamı arasındaki fark (+) (-) 10 kg'dan fazla olmaması şartı aranmaktadır.

Belediye Personeli Alımı İş İlanı Başvuru Şekli Açıklandı

İstanbul iş ilanları kategorisinde Belediye tarafından yapılacak olan personel alımı başvuruları 20 Ekim 2023 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını Beykoz Belediyesi Başkanlığı (Temizlik İşleri Müdürlüğü) Gümüşsuyu Mah. Kelle İbrahim Cad. Beykoz Belediyesi Zabıta Müd. Blok No:37 İç Kapı No:1 Beykoz/ İstanbul adresine yapacaklardır. Adayların ikametgâh adreslerinin Beykoz sınırlarında olduğunu belgeleyebiliyor olmaları koşulu da aranmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.