Belediye Başkanlığı 15 KPSS’siz İşçi Alımı Yapacak

Belediye Başkanlığı 15 KPSS’siz İşçi Alımı Yapacak

Türkiye İş Kurumu üzerinden güncel olarak yapılan ilanı incelediğimizde 15 işçi alımı yapılacaktır. En az ilköğretim mezunlarından yapılacak olan alımlar için KPSS’siz işçi alımı yapılacaktır. Sürece dair tüm detaylar haberimiz de verilmiştir.

Belediye Başkanlığı 15 KPSS’siz İşçi Alımı Güncel İlan Duyurusu

KPSS sınavı katılmamış ama kamu da iş arayanlar için büyük fırsat! Belediye Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 15 beden işçisi (genel) pozisyonun da istihdam sağlanacaktır.

Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan alımlar için 18 yaşından küçük olanlar müracaat edemezken, üst yaş sınırı hakkında ise bir açıklama yapılmamış olup; kısıtlama yapılmamıştır. KPSS’siz ve üst yaş sınırsız yapılacak olan bu alımlar için büyük fırsat kapısı açılmıştır. İşte ilan detayları...

2023 Beden İşçisi Alımı İlanı Müracaat Nitelikleri Nelerdir?

00007557189 İŞKUR iş ilan numarası ile yayımlanmış olan ilana Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığı kimlik kartına sahip olmanız gerekmektedir. Erkek işçi adaylarının askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.,

Belediye Başkanlığı tarafından yapılacak olan alımlar için güvenlik ve / veya arşiv soruşturmasın da olumlu sonuçlanmanız istenmektedir. Beden işçisi kadrosun da çalışmanıza engel olabilecek sağlık sorununuzun olmaması gerekmektedir. En az ilkokul mezuniyetine sahipseniz hemen müracaat yapabilirsiniz.

belediye-baskanligi-15-kpsssiz-isci-alimi-yapacak.jpg

KPSS’siz yapılacak olan beden işçisi için sabıka kaydınızın bulunmaması gerekmektedir. Yayımlanmış olan beden işçisi alımı ilanlarından farklı olarak bu güncel ilana erkek ve kadın adaylardan müracaat alınacaktır. Gerçeğe aykırı belge ile başvuru yapmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Beden İşçisi Alımı İŞKUR İlanına Müracaatlar Nasıl Alınacak?

Kayseri Talak Belediyesi tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular üç şekilde alınacaktır: birinci başvuru yöntemi https://esube.iskur.gov.tr/ adresi üzerinden online, ikinci başvuru yöntemi ALO – 170 hattı üzerinden son olarak üçüncü başvuru yöntemi ise; hizmet noktalarından bizzat alınarak gerçekleşecektir.

2023 beden işçisi alımı, Kayseri iş ilanları, İŞKUR işçi alımı, İŞKUR beden işçisi alımı, Son dakika güncel belediye iş ilanı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.