Belediye 6230 TL Maaş KPSS 55 Zabıta Memuru Alımları

Belediye 6230 TL Maaş KPSS 55 Zabıta Memuru Alımları

Kamu ilanları hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Son yayınlanan ilanlara göre kamu Belediyesi zabıta memuru alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alımı yapılacak zabıtalara 6230 TL ortalama maaş ödemesi yapılacak.

Yerel yönetimler kamu ilanları kapsamında yayınlanan ilana göre Belediye Başkanlığı bünyesinde hizmet etmek üzere zabıta memuru alımı yapılacağı kılavuz şeklinde yayınlanmıştır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için alımlar Derebucak Belediyesi bünyesine alınacak olup alım kontenjan bilgisi ise 2 zabıta memuru alımı olmak üzere alımlar yapılacaktır.

Zabıta Memuru Alım Şartları

Lisans düzeyinde eğitim veren üniversitelerin Rekreasyon bölümü veya Spor Yöneticiliği programlarının birinden mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki sebeplerden dolayı çıkarılmamış olmak, erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 boyunda büyük olmak ve son olarak 30 yaşını doldurmamış olmak şartları ile alımlar yapılacaktır.

Görevini devamlı yapmasına engel hali bulunmama, KPSS sınavından en az 55 puan almış olma, kamusal haklarından mahrum olmama şartları ile zabıta memuru alımlarının yapılacağı belirtilmiştir.

Zabıta Memuru Başvuruları Nasıl Yapılır

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvurular sadece şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylar başvuruda gerekli belgeler ile birlikte ve başvuru formunun doldurulması yolu ile başvurular yapılacaktır.

Adaylar başvurularını Konya Derebucak Belediyesine adresine iletilmesi yolu ile şahsen veya posta yoluyla iletilecek şekilde yapılacaktır.

Başvurular henüz başlamamış olup 7 Şubat 2022 tarihinde alınmaya başlayacak en geç müracaatlar 9 Şubat tarihinde sona erecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum