Balıkesir Üniversitesi En Az Lise Mezun 15 Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Balıkesir Üniversitesi En Az Lise Mezun 15 Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Balıkesir Üniversitesi tarafından yayınlanan son kamu personeli alımı iş ilanı ile 15 kişi en az lise mezunu alım için başvurular başladı. Üniversite personel alımı başvuruları ne zaman bitecek? Kimler bu alıma başvuru yapabilecek?

Yeni kamu personeli alımı ilanları üniversiteler bünyesinde yapılamaya devam ediyor. Bu kapsamda Balıkesir Üniversitesi tarafından yayınlanan iş ilanı ile üniversite bünyesine en az lise mezunu 15 kişilik bir personel alımı yapılacak.

Üniversite Personeli Açıklanan Boş Kadroları

Üniversite tarafından yapılan açıklamada 5 kişi Temizlik Personeli, 5 kişi Güvenlik Görevlisi, 1 Tesisat Teknisyeni, 1 Elektrik Teknisyeni, 2 Bilgisayar Teknisyeni, 1 kişi Sahne Işık Teknisyeni toplam 15 boş kadroya personel alımı yapılacak.

Temizlik Personeli Alımı Yaş Şartı Yok

Temizlik personeli olarak alınacak personellerde yaş şartı yok ve adayların lise mezunu olması, 2020 yılı KPSS P94 puanı en az 60 ve üzerinde olması şartı bulunmakta.

Güvenlik Görevlisi Alımı 35 Yaş Şartı

Güvenlik Görevlisi olarak alınacak personel adaylarından 3 kişi önlisans güvenlik ile ilgili bölüm mezunları arasından 2 kişi lise mezunları arasından başvuru yapabilecek. Adayların 06 Aralık 2021 tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olması, 2020 KPSS P93 ve P94 puan türünün en az 70 olması gibi başlıca şartlar aranmaktadır.

Üniversite Personel Alımı Başvuruları Başladı

Balıkesir Üniversitesi tarafından yayınlanan başvuru kılavuzu haberimiz ekinde yer almakta olup başlıca şartların bulunması şartıyla diğer başvuru şartlarını taşıyan adayların 06 Aralık 2021 tarihine kadar başvurularını Balıkesir Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı Çağış Yerleşkesi adresine bizzat başvuruların yapılması gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.