Balıkesir Şehir Hastanesi Memur Alımı! Üniversite 76 Personel Alacak

Balıkesir Şehir Hastanesi Memur Alımı! Üniversite 76 Personel Alacak

Balıkesir Şehir Hastanesi memur alımı ilanı yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. Balıkesir Üniversitesi 76 sağlık personeli alımı ve kamu personel alımı yapıyor. Kurum KPSS puan sıralama ile alacak.

Balıkesir Şehir Hastanesi Memur Alımı İlanları

Balıkesir Üniversitesi yayınladığı iş ilanlarına göre sağlık personeli alımı ve kamu personel alımı yapacak. Üniversite ilanına göre başvuruları başladı. Destek personeli, tekniker, teknisyen, mühendis, diğer sağlık personeli, hemşire, koruma güvenlik görevlisi ve büro personeli branşlarında alım gerçekleşecektir. Kamupersonelialim.com olarak detayları şöyle sunduk.

Kamu Personeli Alımı Öğrenim ve KPSS Puan Durumları

Lise, Önlisans ve lisans mezunu olan adayların başvuruları kabul edilecek. KPSS puanları en az 60 olması gerekiyor. Aşağıda sunduğumuz kılavuz içerisinde bulunan her branşın karşılığında olan okul bölümü mezunu olmaları istenmektedir.

Tercih edilecek pozisyonun karşısında yer alan şartları taşıyor olmak.

2022 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Tüm pozisyonlar için ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek, vardiyalı ve nöbet usulü çalışmasına engel durumu bulunmamak.
Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri bir ay içerisinde feshedilecektir.

Adaylar Üniversitenin Balıkesir ili merkez ve ilçelerinde bulunan tüm yerleşkelerinde (Merkez Çağış Yerleşkesi, Merkez Necatibey, Bigadiç, Sındırgı, Savaştepe, Dursunbey, Kepsut, İvrindi, Edremit, Altınoluk, Burhaniye, Ayvalık Yerleşkelerinde bulunan birimlerde) çalışma şartlarını kabul etmek.

Başvuru Şekli ve Tarih Aralığı

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup, başvuruda bulunduğu pozisyonun pozisyon kodunu belirteceklerdir. Birden fazla pozisyona başvuran adayların başvuruları ile pozisyon kodu belirtilmemiş başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Adaylar başvurularını 20 Kasım 2023 ile 4 Aralık 2023 içinde (mesai saati bitimine kadar) Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Çağış Yerleşkesi BALIKESİR adresine şahsen yapacaklardır. Balıkesir iş ilanları olarak sunuldu.

Başvuru Kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.