Bağcılar Belediyesi 50 Kamu Zabıta Memuru Alımı

Bağcılar Belediyesi 50 Kamu Zabıta Memuru Alımı

Bağcılar Belediye 50 zabıta memuru alımı duyurdu. Kurum tarafından yayınlanan ilana göre lise, önlisans ve lisans mezunu olan adayların başvurusu kabul edilecek. Kimler hangi koşullara göre müracaat yapabilecekler.

Bağcılar Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Duyurusu

Kamu kurumunda işe girmek isteyenler yeni ilan yayınlandı. İlana göre lise, önlisans ve lisans mezunu olması istenmektedir. Her alım için ayrı özel öğrenim durumu bulunduğu üzere incelenmesi gerekiyor. Türkiye genelinden başvuru alacak.

Memur Alımı Branşlar ve Şartlar

Zabıta memuru: Gıda Teknolojisi, Fermantasyon teknikerliği, Ön lisans alanlarından mezun olunması minimum B sınıfı sürücü belgesine sahip olunması ve 2 adet istihdam sağlanacaktır.

Zabıta memuru: Laborant ve veteriner sağlık, Sağlık teknikerliği ön lisans alanlarından mezun olunması 2 adet istihdam sağlanacaktır.

Zabıta memuru: Çevre ve çevre Sağlığı, Çevre kirlenmesi ve kontrolü, çevre koruma, Çevre koruma gibi ön lisans alanlardan mezun B sınıfı sürücü belgesine sahip olunması.

Zabıta memuru: Elektrik (Elektrik teknikerliği), Makine (makine teknikerliği) Ön lisans alanlarından mezun B sınıfı sürçü belgesine sahip olunması. 4 adet istihdam sağlanacaktır.

Zabıta memuru: Ortaöğretim alanlarından mezun (lise ve dengi okullardan) B sınıfı sürçü belgesine sahip olunması 30 adet istihdam sağlanacaktır.

Zabıta memuru: Ortaöğretim alanlarından mezun (lise ve dengi okullardan) A sınıfı sürçü belgesine sahip olunması 10 adet istihdam sağlanacaktır.

Personel Alımı Genel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması,

Başvuracak erkek personelleri için askerliğine dair ilişiği kesilmiş olunması,

Aranan şartları taşımak,

Sağlıksal acıdan bir problemi olmayan,

Müracaat için istenilecek evraklar

Başvuru formu(Belediye adresinde bulunmaktadır), Nüfus cüzdanı ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı,

KPSS sonuç belgesi, Yabancı okullardan mezun olan kişiler denklik belgesi,

Askerliğiyle alakalı ilişiği olmadığına dair beyan eden belge, Görevini devamlı olarak yapabilecek.

3 adet fotoğraf,

Sürücü belgesi,

Kamu Personel Alımı Müracaat Tarihi

11 Nisan 2022 tarihi ile 15 Nisan 2022 tarihleri arasında müracaat yapabileceklerdir. Müracaatlar belirtilen tarih itibari ile şahsen yapılacaktır.

İstanbul Bağcılar Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne belgelerini elden teslim etmeleri gerekmektedir. Adaylar posta yolu yapılması ile kabul edilmemektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.