Atatürk Üniversite Hastanesi 99 İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alımı

Atatürk Üniversite Hastanesi 99 İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alımı

Atatürk Üniversitesi yayınladığı ilana göre 99 istihdam gerçekleştiriyor. Üniversite Hastanesi 99 işçi, memur ve kamu personeli alımı yapıyor. 18 farklı branş kadro dağılımı başvuru şartları kılavuz halinde sunuldu.

Atatürk Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı İlanları

Kurum tarafından yayınlanan ilana göre Atatürk Üniversitesi 99 İşçi alımı ve memur alımı yapıyor. 18 branş kadro dağılımı ve başvuru şartları erişime açıldı. Lise, önlisans lisans mezunu olana adaylar Türkiye genelinden bu alıma başvuru yapacak. Kamupersonelialim.com olarak kılavuzu ve başvuru şeklini haberin sonunda verdik.

Kamu İşçi Alımı Branş Listesi

Büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, kaloriferci, sürü yöneticisi-hayvan bakıcısı, seyis, şoför, teknisyen, hemşire, fizyoterapist, dil ve konuşma terapisti, iş ve uğraşı terapisti, perfüzyonist, diyaliz teknikeri, tıbbi görüntüleme teknikeri, ilk ve acil yardım teknikeri, anastezi teknikeri ve diş protez teknikeri branşlarında alım yapılacak. Her branşın ayrı öğrenim durumu şartı olduğu üzere, aşağıda verdiğimiz kılavuzu inceleyiniz.

Devlet Personel Alımı Başvuru Şekli

Başvurular https://www.atauni.edu.tr// web adresinde "Duyurular" kısmında bulunan Başvuru Formunu indirerek eksiksiz bir şekilde doldurması, istenilen belgelerle birlikte 23 Kasım 2023 ile 7 Aralık 2023 tarihleri arasında ilanda belirtilen müracaat birimlerimize şahsen veya vekalet vermek suretiyle başvuru yapılacaktır.

Kamu Memuru Alımı Başvuru Genel Şartları

7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. 2022-KPSS lisans mezunları için KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunları için ise KPSS P94 puanına sahip olmak. Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

Üniversite Hastanesi İstenen Belgeleri

Eksiksiz doldurulmuş Başvuru Formu.

2022 KPSS Sonuç Belgesi - Fotoğraf 1.

Adli Sicil Belgesi, Güvenlik personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı fotokopisi.

Sertifika ve belge istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti.

Askerlik Durum Belgesi. Kimlik Fotokopisi ve Diploma Fotokopisi veya Mezuniyet Belgesi istenmektedir. Erzurum iş ilanları olarak sunuldu.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.