ASELSAN 2022 Mühendis ve Memur Alımı Başvuru Şartları Formu

ASELSAN 2022 Mühendis ve Memur Alımı Başvuru Şartları Formu

ASELSAN 2022 Mühendis ve Memur alımı için başvuru formu yayınladı. ASELSAN başvurusu yapacaklar ve işe alınacaklar TSK ya üretilecek ve ihtiyaçları karşılayacak çalışmalar yapacaktır.

ASELSAN 2022 Yılı Mühendis Alımı Ve Memur Alımı Başvuru Formu

Aselsan, Türkiye’nin ve TSK’nın dışarıya bağımlılığını aza indirmeye hedeflemek amacıyla bu ölçüde büyük bir önemle çalışarak dünyada kendinin değerini için misyon sahibi olmayı başardı. Türkiye’nin en büyük Savunma Sanayi Şirketlerinden olan Aselsan, Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için üretim yönünde çalışmaktadır.

ASELSAN'da öğrenciler, yeni mezunlar ve deneyimli adaylar için iş fırsatları bulunmaktadır. Başvurunuzu yapmadan önce ASELSAN bünyesindeki çalışma alanları hakkında bilgi sahibi olmak üzere "Çalışma Alanları" bölümüne göz atmanızı öneririz.

Aselsan iş başvurusu yaparken başvuruların daha özenli bir şekilde yapılması gerekiyor. Başvuru yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar şu şekildedir;

Aselsan’ın resmi internet sitesinden yapacağınız başvurularda eğer kaydınız yok ise kayıt oluşturmanız gerekiyor. Eğer kaydınız var ise giriş yaparak başvuruda bulunabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası olmayan adaylar başvurularını mail adresini girerek yapabilirler. Fakat başvuru formunda belirtilmesi gerekiyor. Başvuru yapacak adaylar kurumun sayfasında bulunan kariyer başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurmaları gerekmektedir.

Başvuru formunu eksiksiz ve hatasız şekilde doldurduktan sonra formu kayıt ederek başvurularınızı göndermeniz gerekmektedir.

Faaliyet Alanları Şunlardır;

Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat, Uluslararası İlişkiler, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Fizik, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Mekatronik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği olanlar başvuru yapabilir.

İş İlanları Başvurusu Yapma

Boş kadrolardan birine başvuruda bulunmak isteyen adaylar Aselsan resmi internet sayfasına girerek başvurularını eksiksiz ve özenli şekilde personel alımı başvurularını yapmaları gerekmektedir. Aselsan internet sitesine giriş yaptığınızda üst menü de “ASELSANLI OLMAK” yazısı var, o yazıya tıklayarak başvuru formunu doldurup gönderebilirsiniz.

Aselsan başvuru kılavuzu ve formu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.