Antalya Büyükşehir Mühendis ve Mimar alımı

Antalya Büyükşehir Mühendis ve Mimar alımı

Antalya Büyükşehir bağlı belediye yapılan iş ilanı ile Mühendis ve Mimar alımı yapıyor. Yayınlanan ilana göre alınacak personellerde aranan özellikler haberimizde.

Antalya Büyükşehir Akseki Belediyesi tarafından yapılan ilan ile KPSS taban puanı ile ve genel memur olma yeterliliğine sahip kişiler arasından 2 Mühendis ve 2 Mimar alımı yapılacak. Alınacak personeller teknik hizmetler sınıfında çalıştırılacaklar.

Adayların P3 puanı en az 70 olması şartı var

Belediye iş ilanı ile yapılacak kamu personel alımında Mühendis adaylarının kadın ve erkek lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olması, ingilizce YDS’de en az  (D) düzeyinde puan almış olması, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olması veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemesi, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

Mimar alımında adayların lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Mimarlık bölümünden mezun olması, İngilizce YDS’ de en az  (D) düzeyinde puan almış olması, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olması veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemesi, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve Mühendis ve Mimar adayların KPSS P3 puanının en az 70 puan olması şartı bulunmaktadır.

akseki123.jpg

Adaylar sadece bir kadroya başvurabilecek.

Mimar ve Mühendis adayları sözlü ve uygulamalı sınava katılabilmek için adayların 15 Nisan 2021 tarihinden 22 Nisan 2021 tarihleri arasında müracaatlarını yapmaları gerekmektedir. Başvurular elektronik ortamda akseki.bel.tr adresinden yapılabilecektir. Şahsen veya ideli taahhütlü posta yoluyla Akseki Belediye Başkanlığı Belediye Hizmet Binası Boğaz Mahallesi Rasih Kaplan Cad. No:39 Akseki /Antalya adresine gönderilebilecek.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.