Ankara Üniversite 15 Sözleşmeli İşçi ve Personel Alımı

Ankara Üniversite 15 Sözleşmeli İşçi ve Personel Alımı

Kamu personeli olarak istihdam etmek isteyen adaylar için 15 işçi ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağı üniversitesi tarafından resmi gazete üzerinden ilan edilmiştir. Memur alımı başvurusu nasıl yapılacağı sunuldu.

Resmi gazete iş ilanları kapsamında ilanlar hız kesmeden yayınlanıyor. Son paylaşılan ilanda Ankara müzik ve güzel sanatlar üniversitesi rektörlüğü tarafından kamu personeli alımı yapılacağı iki farklı ünvanda belirtilmiştir.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak ünvanlar 6 erkek koruma ve güvenlik görevlisi, bir kadın koruma ve güvenlik görevlisi. 6 erkek temizlik görevlisi son olarak 2 kadın temizlik görevlisi olmak üzere kadro dağılımı yapılmıştır.

Memur alımı başvuruda aranan şartlar

Başvuru yapacak adaylar için koruma ve güvenlik görevlisi alımı şartı olarak adayların üniversitenin özel güvenlik ve koruma, savunma ve güvenlik, güvenlik, kamu güvenlik ve asayişin sağlanması, güvenlik ve koruma bölümlerinden üniversiteden en az önlisans mezunu olması gerekiyor.

Güvenlik görevlisi alımı için 30 yaşını geçmemiş, erkek adaylar için 170 cm bayan adaylar için 160 canım boyunun uzun olmak, kamu personeli seçme sınavından erkek adayların en az 60 puan almış olması gerekiyor.

Temizlik görevlisi unvanı başvuruda bulunacak adayların en az lise ve dengi mezunu olması, iç ve dış alanların temizliğinde çalışmasına engel hale bulunmaması, hijyen belgesi sahibi olması, kamu personeli seçme sınavından en az 60 puan ve üzeri almak son olarak 30 yaşını geçmemiş olma şartları ile personeller alınacaktır.

Güvenlik görevlisi ve işçi alım başvuru şekli

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular üniversitenin web adresi üzerinden temin edilmiş başvuru formunu doldurup ve başvuruda gerekli olan belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulup https://personelilan.mgu.edu.tr/adresine yüklenmesi ile yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için bu ilan 24 Aralık 2021 tarihinde resmi gazete üzerinden yayınlanmıştır. Adaylar başvurularını bu ilan yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde mesai saatleri kapsamında yapabileceklerdir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.