Alparslan Üniversitesi 42 Kamu Personel Alımı! Lise, Önlisans Lisans

Alparslan Üniversitesi 42 Kamu Personel Alımı! Lise, Önlisans Lisans

Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından kamu personel alımı yapılıyor. Resmi Gazete ilanına göre Alparslan Üniversitesi 42 kadroya istihdam yapıyor. 6 branş başvuru şartları ve tarihleri kılavuz halinde haberimizde…

Türkiye genelinden başvuruları kabul edileceği kamu personel alımı ilanları yayınlandı. Resmi Gazete ilanına göre Alparslan Üniversitesi istihdam yapıyor. Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek. 42 personel alımı başvuru kılavuzu sunuldu.

Sözleşmeli personel alımı branşları: büro personeli, sekreter, spor uzmanı, mühendis, tekniker, teknisyeni, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi branşlarında alım olacak.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. 5188 sayılı Kanunda belirtilen özelliklere sahip olmak. Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına sahip olmak. (Silahlı ya da silahsız). 170 cm. den kısa boylu olmamak. Boyun son iki hanesinde yazan rakama göre ± 15 kg ağırlığına sahip olmak. (örneğin 180 cm. boyunda olan bir adayın kilosunun 80+15=95’ten fazla, 80-15=65’ten az olmaması gerekmektedir). 01.01.1994 sonrası doğumlu olmak. -Vardiyalı sistemde çalışmasına engel bir durumu bulunmamak. Üniversitenin Malazgirt ilçesinde bulunan Malazgirt Meslek Yüksekokulunda görev yapacaktır.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Destek Personeli Alımı Başvuru Şartları

Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.

01.01.1994 sonrası doğumlu olmak.

İç ve dış mekânlarda her türlü temizlik, basit bakım ve onarım, ısıtma, sıva, boya, parke taşı ve fayans döşeme, peyzaj, bahçe bakımı ve düzenlenmesi, dağıtım ve taşıma hizmetleri ile yardımcı hizmetler sınıfı kapsamına giren görevlerde çalıştırılacaktır.

İhtiyaç halinde vardiyalı düzende çalışmak.

Üniversite Merkez Külliyesinde görev yapacaktır.

Üniversite Memur Alımı Başvuru Tarihleri ve Şekilleri

Başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden “Muş Alparslan Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden 2 Nisan 2024 ile 17 Nisan 2024 tarihleri arasında alınacaktır. Şahsen başvuru alınmayacak olup posta veya diğer yollarla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Muş iş ilanları olarak yayına girdi.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.