Akdeniz İhracatçı Birlikleri Kadrolu Şoför ve İdari Personel Alımı

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Kadrolu Şoför ve İdari Personel Alımı

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği kadrolu şoför alımı ve idari personel alımı ilanları yayınlandı. Kurum kılavuzuna göre 3 şehir istihdamı oluyor. Her ilan içerisindeki başvuru şartları farklı olarak yayınlandı.

Akdeniz İhracatçı Birliği Kadrolu Şoför ve İdari Personel Alımı Kılavuzu!

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı istihdamları yapılmaya devam ediliyor. Kurum alımı 3 şehre yapıyor. Şoför alımı ve idari memur alımı detayları kılavuz halinde adayların erişimine açıldı.

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'ne 3 adet İdari Personel ve 1 Şoför kadrosu için aşağıda belirtilen kriterler çerçevesinde sözlü sınavla toplam 4 (dört) personel alınacaktır. Alımı yapılacak şoför ve 1 adet İdari Personel kadrosundaki çalışanlarını Mersin Merkez Hizmet Binamızda, 2 adet İdari Personel kadrosundaki çalışanlarımız ise 1'i Antakya İrtibat Bürosu'nda, 1'i ise İskenderun İrtibat Bürosu'nda görevlendirilecektir.

Sınava Katılma Şartları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak,

18 yaşını bitirmiş olmak,

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

01.01.2024 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, (01.01.1989 ve sonrası doğumlu olmak)
Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Türk Ceza Kanununun 53'üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle ya da devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, vergi kaçakçılığı veya haksız mal edinme suçlarından mahkûm olmamak,

Görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmamak,

TİM ve İhracatçı Birliklerinden veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 4857 sayılı İş Kanunu'nun 25'inci maddesinin birinci fıkrasının (2) numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmamak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurum veya kuruluşundan emekli olmamak.

2 adet İdari Personel kadrosu için, dört yıllık eğitim veren üniversitelerin Tablo 1'de belirtilen bölümlerinden ya da bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı üniversitelerden mezun olmak;

1 adet İdari Personel kadrosu için, ön lisans eğitim veren yüksekokulların Tablo 1'de belirtilen bölümlerinden ya da bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı üniversitelerden mezun olmak;

1 adet Şoför kadrosu için ön lisans eğitimi veren yüksekokulların bölümlerinden ya da bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı üniversitelerden mezun olmak.

Şoför kadrosu için en az beş yıldır (B) sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanıyor olmak.

İdari Personel kadrosu için, Tablo 1'de belirtilen puan türünden 2022-2023 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında en az 70 ve yukarı puan almış olmak, Şoför ve Mersin'de istihdam edilecek 1 adet idari personel kadrosu için Tablo 1'de belirtilen puan türünden 2022 yılında yapılan Ön Lisans Kamu Personeli Seçme Sınavlarında en az 70 ve yukarı puan almış olmak.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular, 4'üncü maddede belirtilen belgeler ile Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği adresine en geç 8 Mart 2024 saat 17:30'a kadar şahsen veya posta ile yapılacaktır. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacak olup, son başvuru tarihinden sonra gelen başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum