AİR Anka Onlarca Kabin Memuru ve Uçak Personeli Alıyor

AİR Anka Onlarca Kabin Memuru ve Uçak Personeli Alıyor

AİR Anka Hava Yolları şirketi bünyesinde çalışacak onlarca kabul memuru ve uçak personeli alımı yapılacaktır. Resmi kariyer sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Air Anka belirtilen kontenjanlara personel alıyor. Onlarca kabul memuru ve personel alımı için

Uçaklar kapsamında çalışmak isteyenler için Air Anka personel alıyor. Onlarca kabin memuru ve uçak personeli alımı yapacağını ilan eden Air Anka başvuruda gerekli olan şartları ve başvuruda gerekli olan belgeleri tamamlayan herkesin başvurularını kabul edeceğini duyurdu. Seyahat esnasında çalışmak isteyen adaylar için başvurular alınmaya başlamıştır. En geç müracaat tarihi ve başvuru şartları için detaylar belirlendi.

Havayolları Personel Alımı Hangi Unvanlara Yapılacak

Başvuruda bulunacak adaylar için alınma yapılacak unvanlar kabin memuru, kabin amiri, a320 kaptan pilot, a320 ikinci kaptan, a330 kaptan pilot a330 2 kaptan alımı ile beraber toplamda 6 farklı unvan'da personel ataması beklenmektedir.

Alımlar Hangi İli Kapsıyor

Başvuruda bulunacak adaylar için hava yolu şirketi alımları İzmir Bornova ilçesini yapmaktadır alımlar Türkiye geneli başvuruları kabul etmektedir. Çalışacak adaylar folkart time çalışacaklardır.

Personel Alımı Şartları

Kabin memuru alımı için adaylardan alınan şartlar 3 yaşını geçmemiş olma iletişim becerisi yüksek ekip çalışmasına yatkın ve dinamik olarak çalışabilecek işler arasında alımlar yapılmaktadır. Kadınların bir 160 ile 180 santim arası olması erkeklerin ise 170 ile 190 cm arası boya sahip olmaları gerekmektedir.

Pilot alımı için olayların en az lisans mezunu olması, sicil kaydı bulunmaması, shgm'den uçuş kursu veya disiplinsizlik nedeniyle herhangi bir yazılı ceza almama, askerlik görevini yapmış olma, lisansa sahip olma, 5.500 saat uçuş tecrübesine sahip olma, klas bir sağlık sertifikasına sahip olma şartı ile personel alınacaktır.

Havayolları Memur Alımı Şartları

Başvuruları yalnızca aşağıda yer verdiğimiz başvuru ekranın linki üzerinden yapılabilecek olup farklı yollar ile yapılacak başvuruları kabul edilmeyecektir. Online olarak başvurular kabul edilecek olup farklı yollar ile yapılacak herhangi bir başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvuru ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.