Aile Bakanlığı SYDV Temizlik Personeli Alımı İş İlanı

Aile Bakanlığı SYDV Temizlik Personeli Alımı İş İlanı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayınlanmış olan güncel ilana göre temizlik personeli alımı yapılacaktır. Yapılacak olan personel Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde yapılacaktır. İŞKUR aracılığıyla alım yapılacaktır.

Son Dakika: Aile Bakanlığı SYDV Temizlik Personeli Alımı İş İlanı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kurumlarına düzenli olarak personel alımları devam etmektedir. Türkiye İş Kurumu resmi web sitesi aracılığıyla yayınlanmış olan bu ilana göre temizlik personeli alımı yapılacaktır. KPSS şartsız yapılacak olan bu alımlar için işe alınacak olan adaylar 10 gün deneme süresine tabii tutulacaktır. Deneme süresini başarı ile tamamlayan adayların işe alım işlemleri gerçekleşecektir.

SYDV Temizlik Personeli Alımı Müracaat Koşulları Nelerdir?

Açıklanmış olan güncel başvuru kılavuzuna göre kamusal haklarınızdan mahrum bulunmamış olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekmektedir. En az ilkokul mezunu adaylardan yapılacak olan bu alımlar için Karayolları ve Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış olmak kaydıyla B sınıfı sürücü belgesine sahip olmanız gerekmektedir.

İşe alınacak olan personelin bedenen ve fiziken temizlik personeli görevini yerine getirmesine engel olabilecek sağlık sorununun da olmaması gerekmektedir. Ayrıca adaylardan her türlü iklim koşullarına uygunluk göstermesi ve seyahat engelinin bulunmaması istenmektedir.

Erkek temizlik personel adaylarının askerlik görevleri itibariyle muaf veya askerlik ile ilişkinin olmaması istenmektedir. 18 yaşından küçük ve 50 yaşından büyük olan adayların başvuruları değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır.

Başvuru sırasında sizlerden vesikalık fotoğraf, kimlik belgesinin fotokopisi, sağlık raporu, diploma belgesi, başvuru dilekçesi, adli sicil belgesi ve ikamet belgesi istenmektedir.

sydv-temizlik-personeli-alimi.jpg

2023 Temizlik Personeli Alımı Başvuruları Başladı

Vefa Projesi kapsamında yapılacak olan bu alımlar için 16 Haziran ve 19 Haziran 2023 tarihleri arasında başvurularınızı Dereli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na yapmanız gerekmektedir. Alımlar Giresun Dereli SYDV kapsamında yapılacaktır. Geçici kadroda istihdam sağlanacaktır. Maaş bilgisi olarak ise 2023 yılında belirlenmiş olan asgari ücret tutarında maaş ödemesi yapılacağı bilgisine ulaşılmıştır.

SYDV ilanları, Güncel SYDV ilanı, 2023 SYDV temizlik personeli alımı, Giresun ilanları.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.