Adalet Bakanlığı CTE 150 İdare Memuru Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Adalet Bakanlığı CTE 150 İdare Memuru Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Adalet Bakanlığı kamu personeli alımı yapacağını ilan etmişti. Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri bünyesine kamu personeli alımı başvuru ekranının açık açıldığı ilan edilmiştir. Başvuru yapacak adaylar için detaylar haberimizde…

Resmi Gazete iş ilanları kapsamında Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri bünyesine kamu personel alımı yapılacağı ilan edildi. Yayınlanmış olan iş ilanlarına göre 150 memur alımı yapılacağı belirtilmiştir.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri 150 memur alımı yapılacağı yayınlanmış olan ilanda belirtilmiştir. Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvan 150 İdare Memuru alımı olacaktır.

Adalet Bakanlığı Başvuru Ekranı Açıldı

İş ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular online olarak yapılacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvurular online olarak elektronik ortamda adalet bakanlığı işe alım kariyer kapısı olan https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresine gerçekleştirilecektir.

Başvurular 17 Ocak 2022 tarihinden itibaren alınmaya başlanmış olup son müracaat tarihi ise 31 Ocak 2022 tarihine saat 23:59 a kadar başvuruların gerçekleştirile bileceği belirtilmiştir.

150 Memur Alımı Şartları

Adalet Bakanlığı kamu personeli alımı için başvuruda bulunmak isteyen kişiler için belirli şartlar aranıyor olup bu şartlar ise;

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir rahatsızlığı bulunmamış olma,

Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 70 ve üzeri puan sahibi olma,

Üniversitelerin gerekli olan bölümlerinden lisans mezunu olma,

Yaş şartı itibari ile en az 18 yaşını tamamlamış olma en fazla 35 yaşını geçmemiş olma şartları ile memur alımları gerçekleştirilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.