4 Üniversite 129 Devlet Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır!

4 Üniversite 129 Devlet Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır!

4 Üniversite 129 devlet personel alımı yapmak için ilanlarını yayınladı. Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Ostim Teknik Üniversitesi, Trabzon Üniversitesi ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 129 personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

50 Trabzon Üniversitesi, 22 Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, 50 OSTİM Üniversitesi ve 7 İzmir Katip Çelebi Üniversitesi toplamda 129 sözleşmeli devlet personel alımı yapacak.

Trabzon Üniversitesi 50 Kamu personel alımı istihdam edecek. Son Başvuru Tarihi 14 Şubat 2022

Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu P3 puanı, ön lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu P93 puanı, ortaöğretim mezunları için KPSS (B) grubu P94 puanı esas alınacaktır.

Başvurular incelendikten sonra atamaya hak kazanan asıl ve yedek adayların isimleri ile görevlerine başlama tarihleri Üniversitenin www.trabzon.edu.tr internet adresi ile Personel Daire Başkanlığının pdb@trabzon.edu.tr internet adresinde ilan edilecektir.

Trabzon Üniversitesi İstenilen Belgeler

2020 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi, Özgeçmiş,

Diploma Örneği (e-Devlet sistemi üzerinden alınan kare kodlu belge), Nüfus cüzdanı fotokopisi, Başvuru Formu, Askerlik durum belgesi.

Aranan niteliklerde istenilen özel şarta ait sertifikaya ilişkin belge, Adli sicil kaydı, 2 adet vesikalık fotoğraf, Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonu için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı belgeleri isteniyor.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 22 memur alımı gerçekleştirecek. Son Tarih 14 Şubat 2022

2020 KPSS sınavından lisans mezunları için KPSSP3, ön lisans mezunları için KPSSP93, ortaöğretim mezunları için ise KPSSP94 puanına sahip olmak. Başvurular şahsen veya posta ile yapılacak. İlan ile ilgili tüm duyurular https://ilan.subu.edu.tr ve https://personel.subu.edu.tr adreslerinden yapılacaktır.

Posta yoluyla başvuru yapacak olan adaylar "Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Esentepe Kampüsü T2 Blok Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı Esentepe / Sakarya" adresine evraklarını gönderecektir.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi İstenilen Belgeler
Eksiksiz doldurulmuş Başvuru Dilekçesi, Eksiksiz doldurulmuş Başvuru Formu, 2020 KPSS Sonuç Belgesi, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Tecrübe istenilen pozisyonlar için SGK hizmet dökümüyle birlikte resmi veya özel kuruluşlardan başvuru tarihleri (31/01/2022- 14/02/2022) içerisinde alınmış iş deneyim belgesi.

Çalıştığı kurumdan ıslak imzalı belge alan kişiler çalıştıkları süreyi SGK Hizmet dökümü ile belgelendirmek zorundadır.

Sertifika istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti, Askerlik Durum Belgesi, Nüfus Cüzdan Sureti, Diploma veya Mezun Belgesi, Destek personeli SP2022-11 ve SP2022-12 ilanları için en az B sınıfı sürücü belgesi, belgeleri istenilmektedir.

OSTİM Teknik Üniversitesi 50 Öğretim Üyesi ve Elemanı alacak. Son Başvuru Tarihi 14 Şubat 2022

Tüm adayların 657 sayılı Kanun'un 48.maddesindeki şartları taşıması gerekmektedir. Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi kadrosuna başvuracak adayların Üniversite tarafından yapılacak sınavdan en az 70 puan almaları gerekmektedir.

OSTİM Teknik Üniversitesi İstenilen Belgeler

Başvurdukları birimi gösteren belge/dilekçe, Özgeçmiş, 2 adet vesikalık fotoğraf, Nüfus cüzdan örneği, Diploma fotokopisi, SGK hizmet dökümü, Adli sicil kaydı belgesi, Askerlik belgesi gibi belgeler istenilmektedir.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi

Kamu 7 personel alımı yapacak. 6 Tecrübeli Yazılımcı ve 1 İş analisti, Eğitim Dokümantasyon Destek Personeli alımı yapılacak. Son Başvuru Tarihi 28 Şubat 2022

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden, bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden, Görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak gibi şartları bulunmaktadır.

Başvuruda bulunacak adaylar ubs.ikc.edu.tr:81/BilisimPersoneli Başvuru adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

İzmir Katip Üniversitesi İstenilen Belgeler

Fotoğraflı başvuru formu, Özgeçmiş, Onaylı mezuniyet belgesi, Mesleki çalışma sürelerini gösteren belgeleri, Mesleki tecrübe şartını gösteren belgeler: çalışma belgesi, En az iki programlama dilini bildiğini gösteren belgeler, Kpss sonuç belgesi, Yabancı dil belgesi, Adli sicil belgesi, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmadığına ilişkin belge gibi belgeler istenilmektedir.

Tüm ilanları incelemek için sitemiz içerisinde arama yerinden şehir, meslek veya kurum yazarak ulaşabilirsiniz. Anlık haberdar olmak için cep uygulamamızı indirin.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.