4 Kamu Kurumu İlanları! 611 İşçi, Memur, Personel Ve Sağlıkçı Alımı

4 Kamu Kurumu İlanları! 611 İşçi, Memur, Personel Ve Sağlıkçı Alımı

4 kamu kurumu istihdam için yeni iş ilanları yayınladı. 611 işçi, memur, personel ve sağlıkçı alımı. Türkseker, Roketsan, Şehir Hastanesi ve TBMM personel alımı ilanları yayınlandı. Her ilan içerisinde başvuru şartları, şekli ve tarihleri farklıdır.

4 Kamu Kurumu Yeni İş İlanları!

611 işçi, memur, personel ve sağlıkçı alımı ilanları yayınlandı. Her ilan içerisindeki başvuru şeklini ve tarihini dikkatli inceleyin. Türkseker, Roketsan, Şehir Hastanesi ve TBMM personel alımı yapan kurumlardır.

Kayseri Hastane İlanı

Şehir Hastanesi iş ilanları kapsamında yapılacak alımlar, hastane çalışanı olmak isteyenler için önemli bir fırsat sunuyor. Başvuru yapmak isteyen adayların detaylı bilgi almak için şehir hastanesi 143 işçi alımı ve personel alımı başlıklı duyuruyu incelemesi gerekmektedir. Kılavuz içerisinde tüm bilgi sunuldu.

Hastane personel alımı için belirlenen şartları taşıyan adaylar, başvuru süresi içerisinde gerekli evrakları tamamlayarak başvuruda bulunabilirler. Şehir Hastanesi, 143 sağlık personeli alımı için yapılacak olan değerlendirmeler sonucunda uygun görülen adaylar, hastane bünyesinde istihdam edileceklerdir.

Hastane ilan detayları için tıklayın.

Türk Şeker Personel Alımı

Türkşeker Fabrikaları'nda çalışma fırsatı elde edebilirsiniz. Bu heyecan verici işçi alımı fırsatını kaçırmamak için hemen başvurunuzu yapmayı unutmayın. Türkşeker Fabrikaları'nın işçi alımı duyurusu ile ilgili detaylı bilgilere İŞKUR'un resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Türkşeker Fabrikaları, Türkiye genelinde yapacağı işçi alımları için harekete geçti. 390 kişilik işçi alımı için İŞKUR aracılığıyla başvuruları kabul edilecek.

4857 Sayılı Kanununa Tabi Sürekli İşçi Alımı Hakkında Duyuru

Şeker Fabrikaları, Ankara, Eskişehir, Turhal Makina Fabrikası, Afyon İmalat Birimi ve Elektromekanik Aygıtlar Fabrikası. Ağrı, Ankara, Burdur, Elazığ, Erciş, Ereğli, Eskişehir, Ilgın, Kars, Kastamonu, Malatya, Susurluk, Uşak ve Yozgat istihdamları olacak. (EMAF)’nda belirsiz süreli çalıştırılmak üzere farklı eğitim düzeylerinde 390 Sürekli İşçi alımı yapılacaktır.

Türk Şeker ilan detayları için tıklayın.

TBMM 9 Yeni Kamu Personel Alımı

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı personel alımı ilanına başvuru yapacaklar öncelikle kılavuzu dikkatli incelemesi gerekiyor. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar işlem yapabilecek. Başvurular, 22 Nisan 2024 ile 6 Mayıs 2024 tarihleri arasında alınacak olup şahsen yapılacak başvurular; TBMM Ek Hizmet Binası Kavaklıdere Mahallesi Zeytindalı Caddesi No:2 adresine, posta yolu ile yapılacak başvurular ise TBMM İnsan Kaynakları Başkanlığı 06543 Bakanlıklar/ANKARA adresine yapılacaktır.

TBMM ilan detayı için tıklayın.

ROKETSAN Personel Alımı

Roketsan'a katılmak ve kariyerinizi bu alanda geliştirmek istiyorsanız, personel alımı için şimdi tam zamanı. Roketsan'ın dünya çapında projelerinde yer alarak kariyerinizi zirveye taşıyabilirsiniz. Roketsan, savunma sanayi alanında faaliyet gösteren önemli bir Türk şirketidir.

Roketsan, savunma ve havacılık alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirket, füze sistemleri, roketler, güdümlü mühimmatlar ve savunma sistemleri üretmektedir. Roketsan, mühendislik, yetenekli uzmanlar ve tecrübeli profesyoneller için çeşitli kariyer fırsatları sunmaktadır. Şirketin iş ilanlarını düzenli olarak takip etmek önemlidir. Kariyer fırsatları ve iş imkanlarıyla dikkat çekiyor. Ticaret A.Ş. bünyesinde çeşitli iş pozisyonları bulunmaktadır. Şirketin iş başvuru süreci oldukça titizlikle yürütülmektedir.

Roketsan ilan detayı için tıklayın.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.