20 - 60 Yaşla Belediye 120 Güvenlik Görevlisi ve İşçi Alınacak

20 - 60 Yaşla Belediye 120 Güvenlik Görevlisi ve İşçi Alınacak

Belediye Başkanlığı tarafından güncel ilan yayımlandı. Yayımlanmış olan ilan incelendiğinde, KPSS şartı olmadan farklı kadro ve pozisyonlarda 120 güvenlik görevlisi ve işçi alımı yapılacaktır. En az ilköğretim mezunu adaylardan başvurular kabul olacak...

Belediye İş İlanları

Hatay Belediyesine bağlı İskenderun Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 120 kamu işçi alımı yapılacaktır. İşe alınacak olan personeller belediyenin farklı birimlerinde çalışmak üzere istihdam edilecektir. İlköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları için uygun kadrolara yer verilmiştir.

KPSS’siz yapılacak olan alım ilanı için gerekli olan detayları kamu personeli alım.com editör ekibi olarak sizler için haberimizin detaylarını sundum.

Belediye Personeli Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

2 ÖGG alımı: Söz konusu alım için en az lise veya dengi okullardan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. 21 yaşını doldurmuş, askerliğini yerine getirmiş ve 35 yaşından gün almamış erkek personel alımı yapılacaktır. Güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmanız istenmektedir. Aynı zamanda kimlik kartınızın başvuru tarihi itibari ile 5 aydan fazla geçerlilik süresinin devam ediyor olması istenmektedir.

100 beden işçisi alımı: En az ilköğretim mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre ilan yayın tarihi itibariyle 20 yaşını tamamlamış ve 60 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir. Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip olan insan ilişkileri, kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın olan adaylardan alım yapılacaktır. Açık alanda temizlik işleri de istihdam sağlanacaktır.

4 temizlik personeli alımı: En az ilkokul mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre ilanın yeni tarihi itibariyle 45 yaşını tamamlamış olmanız ve. Erkek olmanız gerekmektedir. Kapalı alanlarda veya açık alanlarda çalışmamıza engel herhangi bir sağlık probleminizin bulunmuyor olması gerekmektedir.

9 inşaat ustası alımı: Seramik karo ve benzeri taş döşeme işlemlerine hakim olan mesleki alanda minimum 5 yıl iş tecrübesi kazanmış olan adaylardan alım yapılacaktır.

2 şoför alımı: Lise veya dengi okullardan mezun olmuş E sınıfı sürücü belgesine sahip olan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

1 iş makine tamircisi alımı: Askerlik görevini yerine getirmiş olan ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir. Sağlık raporu olan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

1 greyder operatörü alımı: Gel sınıf ehliyeti olan ve 35 yaşını tamamlamamış olan personel alımı yapılacaktır.

1 JCB operatörü alımı: Kazıcı yükleyici tipi iş makinasının yaptığı iş ve özelliğe uygun, emniyetli ve verimli bir şekilde kullanabilen adaylardan alım gerçekleşecektir.

İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Hatay iş ilanları kategorisinde Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan bu ilan için başvurular 15 Kasım 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 20 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını söz konusu kuruma şahsen yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.