2 Üniversite Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı İlanı Yayınladı!

2 Üniversite Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı İlanı Yayınladı!

Devlet Üniversiteleri kamu personel alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Farklı alanlarda sözleşmeli kamu personeli alımları yapılacak. Hangi üniversiteler, hangi unvanda alım yapacak? Tıkla-Öğren!

Abdullah Gül Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi kendi bünyelerinde ki eksiklikleri tamamlamak için kamu personeli alımı ilanı verdi. Üniversitelerin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlara göre; Abdullah Gül Üniversitesi, en az lise mezunu 3 temizlik görevlisi alımı Boğaziçi Üniversitesi ise, 1 yazılım geliştirme uzmanı alımı yapacak. İki üniversitenin de personel alımı ilanına başvuru yapacak olan adayların KPSS puanına sahip olması gerekmektedir. KPSS puan barajı ve başvuru şartları öğrenmek için haber içeriğimizi göz atabilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi Kamu Personeli Alımı Başvuru Duyurusu

Kamu Devlet dairesine sözleşmeli memur alımı yapıyor. Kurum birimine yeni personel kontenjanları açılarak sözleşmeli personel istihdam edilecektir. İstihdam edilecek personel pozisyonu nedir? Kamu kurumu dairesi pozisyon alanından sağlanacak nitelikler nelerdir? Başvuru tarih süreçleri nedir? Başvurular nasıl alınacaktır? Adaylardan istenecek evrak türleri neler olacak?

Abdullah Gül Üniversitesi Kamu Personel Alımı Başvuru Duyurusu

Abdullah Gül Üniversitesi Rektörlüğü iş ilanı yayımladı! Üniversite tarafından yayımlanmış ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere temizlik görevlisi alacak. İlan başvuru kılavuzunda belirtilmiş olan başvuru şartlarını taşıyan adayların arasından 3 kamu personeli alımı yapacak. Temizlik Görevlisi alımı için aranan başvuru şartları ve süreçle ilgili detaylar belli oldu.

Memur Alımı Başvuru Süreci

Abdullah Gül Üniversitesi temizlik görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 24 Ekim ile 7 Kasım 2022 tarihleri arasında başvuru yapabilecekler. İlana müracaatlar e-Devlet sistemi üzerinden Abdullah Gül Üniversitesi – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım hizmetini kullanarak veya Kariyer Kapısı resmi internet adresi üzerinden son başvuru tarihi saat 23.59’a kadar yapılabilecek.

Boğaziçi Üniversitesi memur alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar ise; Adaylar 24 Ekim 2022 ile 7 Kasım 2022 tarihleri arasında başvurularını yapabileceklerdir.

Abdullah Gül Üniversitesi ilan detayları için tıklayınız.

Boğaziçi Üniversitesi ilan detayları için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.