2 İlan! TMO ve Ticaret Bakanlığı 335 Kamu Memur İle Personel Alımı!

2 İlan! TMO ve Ticaret Bakanlığı 335 Kamu Memur İle Personel Alımı!

2 ilan başvuruları alınmaya devam ediliyor. Toprak Mahsulleri Ofisi ve Ticaret Bakanlığı 335 kamu memur alımı ve kamu personel alımı yapıyor. TMO ve Ticaret Bakanlığı ilanlarının içerisinde başvuru kılavuzlarını erişime sunduk.

TMO ve Ticaret Bakanlığı 335 Kamu Personel Alımı!

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü ve Ticaret Bakanlığı kamu memur alımı ile personel alımı ilanlarına başvuru nasıl yapılacağı sunuldu. 2 ilan başvuruları 12 Şubat 2024 tarihinde sona erecek. Başvuru yapacaklar her ilanda sunduğumuz kılavuzları incelemeleri önem arz ediyor.

Ticaret Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı!

Ticaret Bakanlığı 328 kamu personel alımı ilanı yayınlamıştı. Bakanlık personel alımı ilanları başvuruları 1 Şubat 2024 tarihinde başlıdı ve 12 Şubat 2024 tarihi bitimine kadar devam edecek.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Sözleşmeli Koruma Ve Kamu Güvenlik Görevlisi Alımı!

a) ÖSYM tarafından 2022 yılında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavında, KPSS P93 puan türünden en az 60 (altmış) ve üzeri puan almak.

b) Yerleştirmenin yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibarıyla 30 (otuz) yaşını doldurmamış olmak (01.01.1994 ve daha sonra doğanlar başvurabilecektir.).

c) Üniversitelerin ön lisans düzeyinde eğitim veren Özel Güvenlik ve Koruma Ön lisans programından mezun olmak.

ç) 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 14’üncü maddesinde belirtilen özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak.

Destek Personeli Alımı!

a) Ortaöğretim (Lise ve dengi) kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.

b) Yerleştirmenin yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak, (01.01.1989 ve daha sonra doğanlar başvurabilecektir.).

c) ÖSYM tarafından 2022 yılında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavında, KPSS P94 puan türünden en az 60 (altmış) ve üzeri puan almak.

Tarım ve Orman Bakanlığı 7 Kamu Personeli Alımı!

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü kamu personel alımı başvuruları 1-12 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılıyor. Kamu personeli alımı için giriş sınavı uygulanacağı üzere koşulları dikkatli okuyunuz.

Sınav Başvuru Şekli

Giriş Sınavı için başvurular 2 Şubat 2024 Pazartesi günü saat 17.30’a kadar, e-Devlet Kapısı üzerinde Toprak Mahsulleri Ofisi – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilecek.

TMO ilan detayları için tıklayın.

Ticaret Bakanlığı ilan detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.