2 Farklı SYDV Kamu Memur Ve Hizmetli Görevlisi Alacak

2 Farklı SYDV Kamu Memur Ve Hizmetli Görevlisi Alacak

Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakıfları tarafından kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. İki farklı ilan ve iki farklı unvanda memur alımı ve hizmetli alımı yapılacaktır. Başvuru ekrana sayfa sonunda verildi.

Kamu personeli alımı yapılacağı iki farklı Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakıfları tarafından kamu ilan üzerinden ilan edilmiştir. 2 memur alımı ve hizmetli alımı detaylarını sizler için haberimizde hazırlandı.

Ankara Mamak SYDV

Ankara Mamak Kaymakamlığına bağlı Mamak ilçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda belirtilene göre 1 kişilik daimi kadroda Memur unvanında Muhasebeci personelinin alınacağı ilan edildi.

Muhasebeci Alım Şartları: başvuru yapacak adayların yaş itibari ile 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından gün almamış olması gerekiyor.

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya askerlikte muaf olma şartı aranıyor.

Kamusal durumu itibari ile kamu haklarından mahrum olmamak gerekiyor. Adli sicil kaydı olmayan kişiler,

Öğrenim durumu itibari ile üniversitelerin işletme, iktisat, maliye, muhasebe ve finans bölümlerinden herhangi birinden mezun olma, 2020 yılı veya 2021 yılı kamu personeli seçme sınavından en az 60 puan almak,

En az b sınıfı sürücü belgesine sahip olma, iyi derecede bilgisayar kullana bilmek, her türlü iklim şartlarında çalışa bilme, son olarak yapılacak güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanması gerekmektedir.

Başvurular Nasıl Yapılır: başvuru yapacak adaylar için vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/ adresi üzerinden başvurular yapılacaktır. Giriş yaptıktan sonra Ankara Mamak ilanı kısmında yer alan başvuru butonuna tıklayarak başvurular yapılacaktır.

Başvurular 20 Aralık ve 30 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Sakarya Hendek SYDV

İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayınlanan ilana göre bünyesinde hizmet etmek üzere 1 Yardımcı hizmetler görevlisi alımı yapılacaktır.

Memur Alım Şartları: başvuru yapacak adayların kamusal haklarından mahrum olmaması gerekmektedir.

Türk vatandaşı olma, 35 yaşını geçmemiş olma ve askerlikten muaf olmak gerekiyor.

Herhangi bir lisans mezunu olma, görevini daimi olarak yapmasına engel problem bulunmama,

En az B sınıf ehliyete sahip olma ve TCK 53 maddesinde yer alan suçlardan mahkum olmama şartları ile alım yapılacaktır.

Başvuru şekli ve tarihi: başvuru yapacak adaylar için başvurular 20 Aralık ve 30 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacak olup şahsen istenilen belgelerin SYDV vakfına iletilmesi yolu ile müracaatlar tamamlanacaktır.

Başvuru Ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.