10 Bin TL Maaşla TÜBİTAK KPSS 60 Puanla Tekniker ve Teknisyen Alımı

10 Bin TL Maaşla TÜBİTAK KPSS 60 Puanla Tekniker ve Teknisyen Alımı

Tekniker ve teknisyeni alımı ilanları bekleyenler müjde! Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırma Kurumu İŞKUR üzerinden KPSS 60 puanla 4 tekniker ve teknisyen mesleklerinde alım yapılacaktır. Detaylar haberimizde!

TÜBİTAK kadrosuna dahil edilmek üzere 4 personel alımı yapılacaktır. Yayımlanmış olan özel ve genel başvuru şartlarını sağlayan ve istenilen işte çalışmak isteyenler hemen işe başlayacaklardır. Kurum bünyesinde işe alınacak olanlar işçiler daimi kadroda alınacaktır. 2022 yılı KPSS ile yapılacak olan alımlar için sınava katılmış olmaları gerekmektedir.

Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Devlet memuru olmasına engel olacak durumunun olmaması şartı aranıyor. Kamu haklarından yasaklanmış olanlar başvuru yapamayacaklardır. Çalışma belgesi ile kanıtlamak kaydıyla 2 yıllık tecrübe istenmektedir. 36 yaşını aşmamış olanlar başvuru yapacaklardır. Çalışma hayatında ARGE’de inşaat projelerinde çalışmış olmaları gerekmektedir. Teknik Şartname hazırlama konusunda bilgili olması gerekiyor. Autocad ve temel word, excell uygulamalarını kullanıyor olmak gerekiyor. Meslek hayatlarında fiilen şantiye deneyimli olması gerekiyor. Meslek Yüksek Okulu Makine, Mekatronik, Tesviye, İş Makineleri veya Talaşlı Üretim bölümlerinden birinden eğitim almış olmak gerekiyor. Ayrıca önlisans İnşaat, İnşaat Teknolojisi ve Altapı bölüm eğitimi almış olanlar için de ayı bir kadro açıldığı bilgisi de açıklanmıştır.

TÜBİTAK Devlet Personeli Alımı Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

İlana başvurular 14.03.2023 - 20.03.2023 tarihleri arasında İŞKUR İş Arayan linki üzerinden kurumun internet sitesi üzerinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak başvurularını yapabileceklerdir. 5 günlük süreç içerisinde başvurularını tamamlamamış olanların başvuruları geçersiz kabul edilecektir.

Alımlar için Kocaeli ve İstanbul ilinde ikamet şartı aranmaktadır. Müracaat süreçleri tamamlandıktan sonra listeler de ve bilgiler de herhangi bir değişiklik talep edilemeyecektir. KPSS puan üstünlüğüne göre alımlar yapılacaktır. Doğruluk payı olmayan müracaatlar kabul edilmeyecektir. İlanlar için gerekli olan ilan numaraları: 00007380312 ile 00007380092 olarak verilmiştir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.