Zonguldak İl Özel İdaresi Kamu İşçi Alımı

Zonguldak İl Özel İdaresi Kamu İşçi Alımı

Zonguldak İl Özel İdaresi Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlamış olduğu ilana göre kamu işçi alımı yapacağını duyurdu. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alımlar için sürekli kadroda istihdam edileceği bilgisine ulaşıldı.

Kamu İşçi Alımı İş İlanları

Zonguldak İl Özel İdaresi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. En az ilkokul mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olmanız gerekmektedir. En fazla ise lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan kişilerden müracaatlar kabul edilecektir. İşe alınacak olan personel temizlik görevlisi kadrosunda istihdam edilecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın genel şartları sunuldu.

Temizlik Personeli Alımı İşe Alım Süreci

Kurum tarafından KPSS 'siz temizlik personeli alımı yapılacağı için işe alınacak olan personeller, noter kurası ve sözlü sınav sonucuna göre belirlenecektir. 10 Ekim 2023 tarihinde İl Özel İdaresi toplantı salonunda yapılacak olan noter kurası sonucuna göre sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar belirlenecek ve sözlü sınavda da başarı sağlayan adayın işe alımı gerçekleşecektir. İstenilen işgücünün 4 katı kadar asil ve 4 katı kadar ise yedek aday noter kurası ile belirlenecektir.

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar, sözlü sınav tarihini ve yerini kurumun resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan açıklamaya göre öğrenecektir. Sınava katılmaya hak kazanan adaylara herhangi bir tebligat yapılmayacaktır. Sözlü sınav ile 1 asil ve 3 yedek aday belirlenecektir.
İşe alınacak olan personel 3 ay deneme süresine tabi tutulacaktır. Deneme süresi içerisinde başarısız olanların iş akdine son verilecektir.

Temizlik Görevlisi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Zonguldak iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana müracaatlar 25 Eylül 2023 tarihinde başlayacaktır. Son başvuru tarihi ise 29 Eylül 2023 olarak açıklanmıştır. Şartları sağlayan adaylar başvurularını İŞKUR'un e-şube aracılığı ile giriş yaparak online ya da ALO - 170 hattı üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Eski hükümlü veya terörle mücadelede malul olmayacak şekilde yararlanan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.