Zeytinburnu Belediyesi 6 Veznedar ve Kamu Personeli Alımı

Zeytinburnu Belediyesi 6 Veznedar ve Kamu Personeli Alımı

Zeytinburnu Belediyesi resmi internet adresinden kendi bünyesinde istihdam etmek üzere veznedar, bilgisayar işletmeni ve kamu personeli alımı yapacağı açıklamasında bulundu. İlana dair detaylar haberde.

Veznedar ve Kamu Personeli Alımı İlan Duyurusu

İstanbul ili Zeytinburnu Belediye Başkanlığı 3 farklı unvanda istihdam etmek üzere toplam 6 kişi personel alımı yapacağı açıklamasını yaptı. Adaylardan KPSS puan şartı arandığı belirtildi.

Personel Alımı için Gerekli Olan Müracaat Şartları Nedir?

Tahsildar: Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin; Maliye, Matematik, İstatistik, İktisat, Ekonomi, Ekonometri, Ekonomi ve Finans, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Finans ve Bankacılık programlarından birinden mezun olmak,

Veznedar: Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin; Maliye, Matematik, İstatistik, İktisat, Ekonomi, Ekonometri, Ekonomi ve Finans, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Finans ve Bankacılık programlarının herhangi birinden diplomaya sahip olmak.

Bilgisayar İşletmeni: Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin; İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Finans ve Bankacılık, Kamu Yönetimi programlarının herhangi birinden diplomaya sahip olmak.

Memur Alımı Genel Başvuru Şartları

Adayların 2022 yılı Kamu Personel Seçme Sınavı B grubu sınavına girmiş olmak KPSS P3 puan türünde en az 70 puan almış olmak,

Önceden görev aldığı kamu kurum ve kuruluşundan herhangi bir ahlaki nedenden dolayı çıkarılmamış olmak,

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından onaylı olmak kaydıyla en az B sınıfı ehliyete sahip olmak,

Bilgisayar İşletmeni kadrosu için MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak aranan şartlar arasındadır.

Belediye Personeli Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Gerçekleşecektir?

Belediye Başkanlığı tarafından yapılacak olan alımların başvuruları 11 Eylül 2023 tarihinde başlayıp 15 Eylül 2023 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını şahsen ya da iadeli taahhütlü posta yoluyla Beştelsiz Mahallesi Belediye Caddesi No:5 Zeytinburnu/İstanbul adresinde ki Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne yapacaklardır. İstanbul iş ilanları kategorisinde yayımlanmıştır. İstanbul iş ilanları.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.