Yağlıdere Belediye Başkanlığı Operatör Alımı İŞKUR

Yağlıdere Belediye Başkanlığı Operatör Alımı İŞKUR

Yağlıdere Belediye Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi aracılığıyla 17 Ekim 2023 tarihli yayımlamış olduğu ilana göre operatör alımı yapacağını açıkladı. Daimî kadroda yapılacak olan alım ilanına göre kamu işveren statüsünde istihdam...

Belediye Personel Alımı İş İlanları

Yağlıdere Belediye Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir daimî kadro da istihdam etmek için ekskavatör (kazıma ve yükleme) operatörü alımı yapacağını açıkladı. Şartların sağlanması halinde ilköğretim ile lise veya dengi okullarından mezun olmuş olan adaylardan yapılacak olan alım için ilanın yayın tarihi itibariyle hesaplanmak kaydı ile 29 yaşını tamamlamamış olmanız gerekmektedir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli detayları ve iş ilan numarası haberimizde verilmiştir.

Personel Alımı Başvuru Koşulları

18 yaşını tamamlamış erkek adaylardan yapılacak olan alım ilanı için alanınızda en az 5 yıl deneyim kazanmış olmanız gerekmektedir. Ekskavatör paletli iş makinesi, operatörlük belgesine sahip olan ve G sınıfı sürücü belgesi olan adaylardan müracaatların kabul edileceği açıklanmıştır.

Adayların ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına engel olabilecek sağlık probleminin bulunmaması istenmektedir. Ayrıca askerlik ile ilişiği olmayan adaylardan alım gerçekleşecektir.

İşe Alım Nasıl Yapılacak?

KPSS şartı olmadığı için kurum tarafından yapılacak olan kura işlemine göre işe alınacak olan personeller belirlenecektir. Kura işlemi 24 Ekim 2023 tarihinde. Yağlıdere Belediyesi tarafından gerçekleşecektir. 11:00 ve 12:00 saatleri arasında kuranın yapılacağı açıklanmıştır.

İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Giresun iş ilanları kategorisinde Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilan için başvuruların 17 Ekim 2023 tarihi itibariyle alınacağı açıklanmıştır. Son başvuru tarihi ise 23 Ekim 2023 olarak belirtilmiştir. Adaylar başvurularını İŞKUR e - şube aracılığı ile online, ALO - 170 hattını arayarak veya hizmet noktalarından şahsen gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İşe alınmaya hak kazanan adaylardan; kimlik belgesi, adli sicil belgesi, ikamet belgesi ve belirtilen sertifikalar istenmektedir. İŞKUR iş ilan numarası: 00007868430

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.