Üniversite Hastanesi 55 Kamu Personeli Alımı! Kocaeli Üniversitesi

Üniversite Hastanesi 55 Kamu Personeli Alımı! Kocaeli Üniversitesi

Üniversite Hastanesi kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanarak başvuruları kabul etmeye başladı. Kocaeli Üniversitesi 55 sözleşmeli personel alımı ilanına göre lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar başvuru yapacak.

Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı İlanları

Kocaeli Üniversitesi yayınladığı ilana göre 55 sözleşmeli personel alımı yapıyor. Lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar başvuru yapacak. Sağlık teknikeri, hemşire, büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik personeli, teknisyen ve tekniker alımı yapılıyor.

Kamupersonelialim.com olarak detayları şöyle sunduk. Başvuru yapacaklar aşağıda bulunan kılavuzu incelemeden işlem yapmaması önem arz ediyor.

Sağlık Personeli Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Adaylar 20 Kasım 2023 ile 4 Aralık 2023 tarihleri arasında https://basvuru4b.kocaeli.edu.tr internet adresinden online olarak başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Farklı yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Kamu Memur Alımı Başvuru Genel Şartları

Son başvuru tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak.

Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

Kamu görevinden herhangi bir nedenden dolayı ihraç edilenlerin başvuruları alınmayacaktır.

2022 KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için KPSSP3, önlisans mezunları için KPSSP93, lise mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır. İlgili puan türlerinden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

KPSS puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanıp göreve başlatılacak olanlar, istihdam edilecekleri birimlerde aynı sınıftaki diğer personelin tabi olduğu çalışma saat ve usulüne tabi olarak çalışacaklardır. Kocaeli iş ilanları olarak sunuldu.

Kamu İlan Başvuru Kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.