TÜRSAT Kamu Personel Alımı 2023 KPSS'siz

TÜRSAT Kamu Personel Alımı 2023 KPSS'siz

TÜRSAT kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Göreve alım için adaylardan herhangi bir KPSS puan şartı aranmadığı ilanda belirtildi. Sürece dair detaylar haberde.

TÜRSAT Kamu Personel Alımı İş İlanları

TÜRSAT, bir güncel yeni iş ilanında bulundu. Kurum tarafından yayımlanmış olan güncel müracaat kılavuzuna göre farklı kadro ve pozisyonlarda istihdam etmek üzere kamu personel alımı yapacağı açıklamasında bulundu.

Kamu Personeli Alımı İş İlanları Kriterleri

TÜRKSAT, Türkiye'nin iletişim ve uydu teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Türksat'ta çalışmak isteyen personel için genel olarak aşağıdaki şartlar gerekmektedir.

İlana başvuru yapabilmek için genellikle lisans, yüksek lisans veya ilgili bir alanda özel eğitim gerekmektedir. Pozisyonlara göre farklı eğitim şartları olabilir.

Personel alımlarında yaş sınırları pozisyonlara ve alım türlerine göre farklılık gösterebilir. İlanlarda belirtilen yaş sınırlarına dikkat edilmelidir.

Bazı pozisyonlarda yabancı dil bilgisini önemseyebilir. İngilizce genellikle tercih edilen dildir.
İş deneyimi gerekebilir. İlgili ilanlarda belirtilen deneyim sürelerine dikkat edilmelidir.

İşin gerektirdiği bilgisayar ve teknoloji becerileri önemli olabilir.

Personel alım süreçleri genellikle sınavlar, mülakatlar ve değerlendirme aşamalarını içerir. Başvuru süreci boyunca bu aşamaları başarıyla geçmek gerekebilir.

Personel Alımı İş İlanı Unvanları

BT Test Personeli, BT Yazılım Geliştirme Personeli, BT Analiz Personeli, Uyum Uzman, Kurumsal İletişim Personeli, BT Depolama Sistem Personeli, BT Güvenlik Analiz Personeli, BT Network Personeli, Pazarlama Uzmanı, Ürün Yönetim Uzmanı,

BT Veri Tabanı Personeli, BT işletim Sistemi Personeli, BT Test Uzmanı, Kurumsal İletişim Uzmanı, Proje Yöneticisi, Satın Alma Personeli, UH İzleme ve Arıza Personeli, Proje Yönetim Personeli, UH Anten ve RF Sistemleri Personeli,

UH Spektrum Yönetimi Personeli, KH Kablo Sistemleri Destek Personeli, UH Ar-Ge Tasarım ve Donanım Geliştirme Personeli, UH Uydu Yer Kontrol Yazılım Sistemleri Personeli, Mekanik İşler Personeli, KH Kablo Sistemleri Altyapı Personeli,

UH Uydu Kontrol Operasyon Destek Personeli, KH İzleme ve Arıza Destek Personeli, Elektrik İşleri Destek Personeli, Yapı İşleri Destek Personeli, UH Veri Haberleşme Sistemleri Personeli,
Yönetim Sistemleri Personeli,

BT Sistem Destek Personeli, KH Kablo Sistemleri Headend Personeli, İş Geliştirme Personeli, BT Entegrasyon Uzmanı, BT İşletim Sistemi Uzmanı, Teknik Altyapı Destek Personeli, KH İzleme ve Arıza Personeli, Regülasyon Personeli, Pazarlama Personeli, BT Linux-Unix Uzmanı, Mali İşler Personeli unvanlarıdır.

TÜRKSAT Personel Alımı Başvuru Süreci

Personel alım başvuruları 24 Eylül 2023 tarihinde başlamıştır. Son başvuru tarihi olarak 11 Ekim 2023 tarihi olarak belirlenmiştir. Başvurular kurumun resmi internet adresi üzerinden online olarak gerçekleşecektir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.