TÜBİTAK 27 KPSS Şartsız Memur ve İşçi Alımı

TÜBİTAK 27 KPSS Şartsız Memur ve İşçi Alımı

TÜBİTAK 27 KPSS şartsız memur ve işçi alımı iş ilanları Resmi Gazetede yayınlandı. İlana göre Ankara ve Kocaeli şehirlerine istihdam sağlanacak. Türkiye geneli ikamet eden tüm vatandaşlar bu alıma başvuru yapabilir.

TÜBİTAK Memur Alımları

KPSS şartsız memur alımı ve işçi alımı ilanları yayınlandı. Kurum ilanı Resmi Gazete üzerinden duyurdu. Adaylar Türkiye genelinden bu alımlara başvuru yapabilir. Kamupersonelialim.com olarak ilan detaylarını şöyle hazırladık. Ankara ve Kocaeli şehirlerine istihdam yapılacak.

Kamu Personel Alımı Başvuru detayları

Teknisyen alımı 1 kişi: En az iki yıllık ön lisans eğitimi veren; Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar veya İnternet ve Ağ Teknolojileri bölümlerinden birini bitirmiş olması şart.

Teknisyen alımı 1 kişi: En az iki yıllık ön lisans eğitimi veren; Elektrik, Elektronik Teknolojisi, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Raylı Sistemler Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı, Laboratuvar Teknolojisi veya Mekatronik bölümlerinden birini bitirmiş olmak veya 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak.

Araştırmacı alımı 2 kişi: en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Her branşın ayrı öğrenim durumları bulunuyor. Aşağıda verdiğimiz kılavuz üzerinden inceleyiniz.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.