Temizlik İşleri Müdürlüğü Daimî Kamu İşçi Alımı Başvuru Ekranı

Temizlik İşleri Müdürlüğü Daimî Kamu İşçi Alımı Başvuru Ekranı

Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi aracılığı ile az önce Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde güncel bir ilan yayımlandı. Güncel yayımlanmış olan ilana göre daimî kadroda istihdam edilmek üzere kamu işçi alımı yapılacağı bildirildi...

Kamu İşçi Alımı İş İlanları Duyurusu

Temizlik İşleri Müdürlüğü, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere daimî kadroda bir kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için kadın ve erkek adaylardan müracaatların kabul edileceği bildirildi. İşe alınacak olan personel greyder operatörü kadrosunda istihdam edilecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların ilgili kadroda en az 3 yıl mesleki deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sunuldu.

İşçi Alımı başvuru Kriterleri

İlanın yayın tarihi itibariyle 45 yaşını tamamlamamış olan adaylardan alım gerçekleşecektir. Adayların G sınıfı sürücü belgesine sahip olmanız istenmektedir. Vardiyalı dönüşümlü ve fazla çalışma yapmasına engel bir durumu olmayan adaylardan yapılacak olan alım için greyder operatörü olarak çalışmanıza ve görevinizi yapmanıza engel olabilecek herhangi bir sağlık probleminizin de bulunması istenmektedir.

İşe Alım Nasıl Yapılacak?

Kurum tarafından yayımlanmış olan kılavuzu incelendiğinde işe alınacak olan personeller 26 Ekim 2023 tarihinde Belediye Merkez Hizmet Binasında yapılacak olan noter huzurundaki kura çekimine göre belirlenecektir.

Kura işlemine açık işçi sayısının 4 katı kadar aday katılabilecektir. Kura işlemi sonucunda 4 katı kadar asil ve 4 katı kadar ise yedek olmak üzere belirlenen adaylar, kurum tarafından yapılacak olan sınava çağrılacaktır. Sınavda başarılı olan kişi ise, işe alım sürecine katılabilecektir.

İŞKUR İş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

Muğla iş ilanları kategorisinde Bodrum Belediye Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana müracaatlar 13 Ekim 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 17 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvurularını aşağıda verilmiş olan İŞKUR iş ilan numarası ile online gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası: 00007856987. İlana başvuru yapacak olan adayların kişisel durumu, eski hükümlü veya terörle mücadelede yararlanan kapsamında olması ve Muğla geneli ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.