SYDV KPSS 60 Puanla Büro Memuru Ve Sosyal Yardım Görevlisi Alıyor

SYDV KPSS 60 Puanla Büro Memuru Ve Sosyal Yardım Görevlisi Alıyor

Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı 2 farklı kuruma KPSS 60 puanla büro memuru alımı ve sosyal yardım görevlisi yapacağını duyurdu. Başvuru şartları ve detayları belirlendi. Detaylar haberimizin içeriğinde.

Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı 2 farklı kuruma personel alımı yapacağını kendi internet sitesi üzerinden duyurdu. Personel alımı için başvuru şartları ve kurum isimleri belirlendi. İlana göre Hatay sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bünyesinde istihdam edilmek üzere bir büro memuru alımı yapıyor. Isparta Senirkent sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapıyor.

Büro Memuru Alımı İçin Başvuru Şartları:

2020 veya 2021 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak,

Sosyal iletişim becerisine sahip olmak Microsoft Word ve Excel Programlarını iyi derecede kullanmak.

2 ay deneme süresi olacaktır olması, belirtilen şartların taşımadığı tespit edilmesi durumunda, deneme süresi içerisinde İdare, ihbarsız ve tazminatsız olarak iş sözleşmesini feshedebilecektir Vakıf iş ve işlemlerine engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu veya başka sorunlarının bulunmaması gerekmektedir.

Yardım Ve İnceleme Görevlisi Alımı İçin Başvuru Özel Şartları;

Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim, Sosyal Hizmetler, Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümleri ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezun olmak,

B sınıfı ehliyete sahip olmak,

Bu alana sadece erkek adaylar başvuru yapabilecektir,

Güzel programları hakkında bilgi sahibi olup iyi derecede kullanabiliyor olmak,

Ne yapmasına sağlık ruhen veya vücuda herhangi bir engelde bulunmaması gerekmektedir,

Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı Başvuru Şekli :

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı büro personeli alımı için başvurular 3 Ağustos 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır başvurular e-devlet üzerinden veya sosyal yardımlaşma dayanışma vakfı resmi internet sayfası üzerinden yapılabilecektir.

Isparta sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı personel alımı başvuruları 5 ağustos 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır Isparta personel alımı başvuruları e-devlet üzerinden veya sosyal yardımlaşma dayanışma vakfı resmi internet sayfası üzerinden yapılabilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.