Şırnak Üniversitesi 5 Büro Personeli Alımı! Şartlar Belli Oldu

Şırnak Üniversitesi 5 Büro Personeli Alımı! Şartlar Belli Oldu

Şırnak Üniversitesi bağlı birimlerinde görevlendirilmek üzere 5 Büro Personeli alımı yapacak. Rektörlük tarafından yayımlanan ilanla ilgili adaylarda aranan şartlar belli oldu. Alımı yapılacak Büro Personelleri KPSS puanı esas alınarak belirlenecek.

Şırnak Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Şırnak İl Merkez birimlerinde istihdam edilmek üzere 5 Büro Personeli alımı yapılacağı açıklandı! Yayımlanan ilana müracaat edecek adayların belirli niteliklere sahip olmaları isteniyor. İlan başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre aranan şartlar belli oldu. Yapılacak olan personel alımları 2022 KPSS puanı esas alınarak gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alım Başvuru Şartları Neler?

Şırnak Üniversitesi tarafından yayımlanan iş ilanına müracaat edecek adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 48 inci maddesinde yer alan şartları taşıyor olması gerekiyor.

Yapılacak olan Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından 2022 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS-P3 puan türünden asgari 70 ve üzeri sonuç almış olmak.

4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin; İşletme, İktisat, Ekonometri, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Maliye, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Bilgisayar, Bilgisayar Bilimi, Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Sistemleri ve Ağları, Bilgisayar Teknolojisi Öğretmenliği, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Kontrol Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretimi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi, Bilgisayar Öğretmenliği veya Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği, Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi Bölümü, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgi Teknolojileri, Yönetim Bilişim Sistemleri, Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği, Matematik ve Bilgisayar(Öğretmenlik), Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar ve Enformatik, Bilgisayar Enformatik veya Bilgisayar Teknolojisi ve Büro Yönetimi bölümlerinden mezun olmak.

Personel Alımı Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurulmuş Başvuru Formu.

Özgeçmiş.

2022 KPSS Sonuç belgesi.

Başvuru formuna yapıştırılmış 1 adet fotoğraf.

Adli Sicil Kaydı belgesi.

Askerlik Durum belgesi.

Nüfus Cüzdanı sureti.

Diploma veya Mezuniyet belgesi.

SGK Hizmet Dökümü belgesi.

Yukarıda belirtilen belgelerin e-Devlet sistemi üzerinden kare kodlu halleri kabul edilecek.

Başvuru İşlemleri Hangi Tarihte ve Nasıl Yapılacak?

Şırnak Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana müracaatlar, 14 Kasım ile 28 Kasım 2022 tarihleri arasında Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yolu ile yapılabilecek. Başvuru sonuçları üniversite resmi web sitesi üzerinden 9 Aralık 2022 tarihinde açıklanacak.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.