Şehitkamil SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

Şehitkamil SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

Şehitkamil Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Göreve alım için adaylardan KPSS puan şartı arandığı belirtildi. Sürece dair detaylar haberde.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

Şehitkamil SYDV bir güncel ilanda bulundu. Kurum bir kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacağı açıklaması duyurusunda bulundu. Söz konusu kurum tarafından güncel olarak yayımlanmış kılavuzda alım yapılacak personeller aranan nitelikler ve başvuru şartları açıklandı. Biz de kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilana ilişkin detayları ve başvuru ekranını sizler için haberimizde sunduk.

Personel Alımı İş İlanı Kriterleri

Başvuruda bulunacak adayların 41 yaşından gün almamış olmaları gerekmektedir.

Herhangi bir yükseköğretim kurumundan 4 yıllık eğitim fakültelerin sosyal hizmetler, psikoloji, sosyoloji, halkla ilişkiler, psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümlerinden birinden diplomaya sahip olmaları istenmektedir.

ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P - 3 puan türünden minimum 60 puana sahip olması gerekmektedir.

İlanın yayım tarihi itibariyle en az B sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmanız istenmektedir.

Aktif olarak araç kullanıyor olmanız ve çalışmanıza engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunlarının bulunmuyor olması istenmektedir.

Bilgisayar kullanımına sahip olmaları (herhangi bir alınmış olan sertifika, kurs bitirme belgesi veya transkript üzerinde bilgisayar eğitimi aldığını gösterir belge), gerekmektedir.

İlgili alanda en az 2 aylık deneme sürecine tabi tutunacaklardır. Deneme sürecinde başarısız olan adayların iş akdine son verilecektir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli ve Süreci

Şehitkamil Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından alınacak olan bir kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi alım başvuruları 13 Ekim 2023 tarihinde başlamış bulunmaktadır. Son başvuru tarihi 23 Ekim 2023 olarak ilanda belirtilmiştir.

Başvurular Mücahitler Mah. 52060 Nolu Sokak No:3 Şehitkamil/ Gaziantep adresine yapılacaktır. Adayların başvuru yapabilmesi için ikametgâh adresi olarak son 6 aydır Vakfın bulunduğu il sınırları içerisinde bulunuyor olması gerekmektedir. Gaziantep iş ilanı olarak sunulmuştur.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.