ROKETSAN Ortalama 15000 TL Maaş İle 120 Memur Alacak

ROKETSAN Ortalama 15000 TL Maaş İle 120 Memur Alacak

Ulusal roket ve füze araştırma ve üretim programlarına önderlik yapmak üzere 1988 yılında kurulmuş olan savunma sanayisi ROKETSAN bünyesinde istihdam edilmek üzere 120 memur alacak 15000 TL Ortalama maaş ile yapılacak.

Roketsan farklı unvanlarda personel alımı ilanı yayınladı. Ulusal roket ve füze araştırma ve üretim programlarına önderlik yapmak üzere Savunma Sanayii İcra Komitesi kararıyla, 1988 yılında kurulmuş olan savunma sanayisi ROKETSAN memur alımı ilanı yayınladı.

İlana göre elektronik donanım mühendisi, Mekanik Tasarım mühendisi, anten test mühendisliği, sistem mühendisliği, füze kule sistemleri, mühendisi gülüm kontrol ve navigasyon algoritmaları mühendisi, yapısal analiz mühendisi, gömülü yazılım mühendisi, enerji güç ve tarih sistemleri tasarım mühendisi, sentetik ortam modelleme mühendisi, mekanik ve yapısal tasarım mühendisi, üretim ve intihardasyon mühendisliği, proje mühendisi tedarik zinciri mühendisi, aday mühendisi, döngüde donanım test mühendisi, elektronik tasarım mühendisliği, güvenilirlik ve emniyet analizlerin mühendisi, modelleme simülasyon mühendisliği unvanlarında personel alımı yapıyor

Personel Almı Başvuru Şartları;

Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Havacılık Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.

Tercihen kinematik analiz, olasılık teorisi veya kestirim teorisi üzerinde tecrübe sahibi, ya da bu konularda çalışmaya istekli olmak.

Sinyal işleme, matematiksel modelleme, olasılık teorisi vs gerekli yetkinlik derecesine ulaşıncaya kadar kendini eğitebilmek için gerekli özveriyi gösterebilmek

Matlab-Simulink, Labview veya C/C++ yazılım dillerinden en az biri ile program geliştirebilmek.

MS Office programlarına hakim.

İyi derecede İngilizce bilgisi olan.

Seyahat engeli bulunmayan.

ROKETSAN Personel Alımı İçin Başvuru Şekli;

En geç başvurular 31 Aralık 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular ROKETSAN resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum