Ortalama 5500 Euro İle Yurtdışında Çalışma İmkânı

Ortalama 5500 Euro İle Yurtdışında Çalışma İmkânı

Avrupa Ülkelerinde işçi bulma sıkıntıları devam ediyor. Avrupa Ülkeleri Ekonomik sıkıntılar çekmeye devam etmekte olup bu sıkıntıların üstesinden gelmek için yurt dışından işçi alımları yapılacağı ve yapılacak olan işçilerin ortalama 5500 Euro ile çalışab

Yurt dışında çalışma hayali kuran vatanlara müjde. Gelen bilgilere göre Danimarka ülke sınırları içinde özel ile kamu alanlarında çalıştırılmak üzere 38 Bin isçi alımı yapılacağı belirtildi. Danimarka hükümeti ülkesindeki personel sıkıntısını gidermek için acilen yurt dışı ülkelerden en az 5,300 Euro ile 38 Bin İşçi alımı yapılacağına karar verildi.

5300 TL Euro maaşla çalışacak olan ve Danimarka hükümeti tarafında Acil olarak belirtilen yurt dışından alımı yapılacak olan personeller ise Çevre düzenleme Temizlik, Güvenlik görevlisi alımı, personel alımı, sağlık, tekniker, teknisyen, üretim, mühendis, vasıflı ile vasıfsız olmak üzere belirtilen kadrolara çok sayıda işçi alımı yapılacaktır.

Ekonomik sıkıntıların üstesinden gelmeye çalışan Danimarka hükümeti Ülkesinde işçi bulma konusunda sıkıntı çekmekte olup ve çekilen sıkıntının üstesinden gelmek için hükümet kararı ile acil olarak belirtilen kadrolara ilk etapta 38 Bin işçi alımı yapacağı belirtilmiştir. 38 Bin işçi alımı yapıldıktan sonra 2 ve 3 etaplar da olmak üzere işçi alımları devam edecektir.

Danimarka Hükümetinin acil olarak belirlediği en az 38 Bin işçi alımı için iş başvurusunda bulunacak olan işçilere her türlü sosyal hak ve olanaklarının sağlayacağı ile konaklama hizmetlerinin yanı sıra kalacak yer temin edilecek olup yeme içme ihtiyaçlarını da karşılanacaktır. Yapılan açıklamaya göre ülkemize ucuz işçi değil tecrübeli işi bilen çok sayıda yabancı işçiye ihtiyacımız vardır.

İş Başvurusu

Yapılacak olan iş başvurusunda ilk olarak 2300 den fazla işçi alımı yapılacağı ve alımlarda aşamalı olarak işçi alımları yapılacak olup toplamda 38 Bin işçi alımı gerçekleşecektir.

İş başvurusunda bulmak için https://workindenmark.dk/ sayfası üzerinden başvurularını yapabileceklerdir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum