Önlisans ve Lisans Mezun Dikkat! 1 Yıl Geri Ödemesiz 400 Bin Kredi Verilecek

Önlisans ve Lisans Mezun Dikkat! 1 Yıl Geri Ödemesiz 400 Bin Kredi Verilecek

Önlisans ve lisans mezunlarını sevindirecek haber geldi. O banka tarafından yapılan açıklamaya göre önlisans ve lisans mezunlarına 1 yıl geri ödemesiz ve faizsiz 400 bin TL kredi verilecek. Krediye nasıl başvuru yapılacak? Tıkla-Başvur!

Kendi işini kuracak olan önlisans ve lisans mezunu genç istihdamcılara yapılan açıklamaya göre fırsat doğdu. Halkbank tarafından yeni gelen açıklamaya göre 1 yıl geri ödemesiz kerdi verileceği açıklandı. Aynı konuya ilişkin KOSGEB tarafından yapılan açıklamaya göre ise; en az 300 bin TL için başvuruların başladığını açıkladı...

İşletme açacak önlisans ve lisans mezunlarına 400 bin TL verilecek

Halkbank yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre genç girişimlere destek verileceği açıklandı. Üniversitelerden lisans veya önlisans düzeyinde mezun olan. Mezun olduğu bölümde iş tecrübesi olmayan ve kendi işini kurmak isteyen gençlere fırsat! Kendi alanın da kendi işini kurmuş olan ve 44 yaşından büyük olmayan ödemelerin üst sınırının 350 bin TL olduğu açıklandı. Kendi iş yerini aşma konusun da ise ‘Cesur Girişimciler’ kredi kapsamın da ise 400 bin TL ödeme yapılacağı açıklandı.

Konuya ilişkin Halkbank web sitesi üzerinden yapılan açıklama: "Üniversitelerin yüksekokul veya fakültelerinden mezun, eğitimini aldığı ve en az 2 yıl deneyim kazandığı iş kolunda kendi iş yerini açmak isteyen veya kendi iş yerini açan 45 yaşını aşmamış girişimciler hedef kitlemizdir" şeklin de açıklama geldi. Öğretmenlerin dershane, mühendis olanların kendi alanların da iş yeri ve avukatların ise avukatlık hukuk bürosu açması konusun da açıklanan destek paketleri ile en fazla 400 bin TL verileceği açıklandı.

Banka tarafından genç girişimcilere ödemesi yapıldıktan sonra 60 aya kadar vade veriliyor ve genç girişimcinin istemesi durumun da 1 yıl 9 aya kadar ana para geri ödemesiz şekilde kullanılabiliyor.

Genç Girişimciler 1 Yıl Geri Ödemesiz Krediye Nasıl Başvuru Yapacaklar?

Halkbank tarafından sağlanacak olan genç girişimci projesine başvuru yapacak olan üniversitesi önlisans ve lisans mezunu adaylar başvurularını HALKBANK resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapacaklardır. Aşağı da başvuru linki sizler için verilmiştir. Başvuru linkine tıklayarak sol alt köşe de bulunan ‘Genç Girişimci Kredi İstiyorum’ linkine tıklayarak; başvuru için gerekli bilgileri doldurup, başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız. Başvuru işleminizi tamamladıktan sonra gerekli bilgilerin banka tarafından sizlere verilecektir.

Başvuru linki

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.