NDK 40 Bin TL Maaşla 27 Memur Alımı Süreci

NDK 40 Bin TL Maaşla 27 Memur Alımı Süreci

Nükleer Düzenleme Kurumu (NDK), Geçtiğimiz günlerde Resmî Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 27 memur alımı yapacağını açıkladı. Kurum tarafından mülakat sınav sonucuna göre yapılacak olan alım ilanına göre ortalama 40 bin TL maaş verilecektir.

Memur Alımı İş İlanları

Nükleer Düzenleme Kurumu (NDK), Öncesinde istihdam etmek üzere memur alımı yapacağını açıkladı. Genel idari hizmetler sınıfına dokuzuncu derece kadroda yapılacak olan alım ilanına ilişkin 27 personel alımı yapılacağı belirtildi. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli detayları açıklanmıştır. 81 şehirden müracaatlar kabul edilecektir.

Alımların: “1 Çevre Mühendisi, 2 Endüstri Mühendisliği, 6 Fizik, 6 Fizik Mühendisliği, 1 Kimya Mühendisliği, 7 Nükleer Enerji Mühendisliği, 2 Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, İnsan Kaynakları Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu ve son olarak ise 2 Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler mezunlarından” yapılacağı açıklanmıştır.

Kamu Memur Alımı Sınav Duyurusu

Söz konusu kurum tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana göre Nükleer Düzenleme Kurumu uzman yardımcılığı giriş sınavı, 13 Kasım 2023 ve 24 Kasım 2023 tarihleri arasında yapılacaktır. Adaylar KPSS puan sıralamasına göre en yüksekten en düşük puana göre listelenecek ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar belirlenecektir.

Sözlü sınavda başarılı sayılmak için alınan puanların aritmetik ortalamasının en az 70 olması gerekmektedir. Sınav puanlarının eşit olması halinde sırasıyla KPSS puanı, KPSS puanının da eşit olması halinde ise YDS puanı yüksek olan aday sıralamada üst sırada yer alacaktır.

Devlet Memuru Alımı Başvuru Süreci

Başvurular 25 Eylül 2023 tarih itibari ile alınmaya başlanmıştır. Adaylar için son başvuru tarihi 9 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır. Müracaatlarınızı “Nükleer Düzenleme Kurumu - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden çevrim içi olarak yapmanız gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.