Muratlı Belediye Başkanlığı KPSS 65 Puanla Memur Alımı Yapacak

Muratlı Belediye Başkanlığı KPSS 65 Puanla Memur Alımı Yapacak

Muratlı Belediye Başkanlığı memur alımı yapacağını açıkladı. 3 farklı kadroda yapılacak olan alım ilanı için KPSS 65 taban puan ile atamaların gerçekleşeceği açıklandı. Kadın ve erkek adaylardan şartların sağlanması halinde müracaatlar kabul edilecektir.

Belediye Personeli Alımı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine bağlı Muratlı Belediye Başkanlığı tarafından kendi bünyesinde istihdam etmek üzere TH hizmet sınıfında 7, 8 ve 10 derece kadroda 3 memur alımı yapılacağı açıklandı. İkamet şartının aranmadığı ilanda işe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan sözlü sınav sonucuna göre belirlenecektir. Sözlü sınavda adaylar 4 farklı konudan sınava tabi tutulacaklardır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

Personel Alımı Başvuru Koşulları

1 Mimar Alımı: İlgili kadroya başvuru yapacak olan adayların lisans eğitimi veren fakültelerden mimarlık programından mezun olmuş olması gerekmektedir.

1 Mühendis Alımı: İnşaat mühendisi alımı yapılacaktır. Bu nedenle lisans düzeyinde inşaat mühendisliği bölümünden mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

1 Tekniker Alımı: Meslek yüksek okullarında okutulan önlisans programlarından inşaat teknikerliği veya inşaat teknolojisi bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

KPSS Puan Şartı Var

2022 yılında ÖSYM tarafından uygulanmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olmanız gerekmektedir. Ö lisans mezunlarının P - 93, lisans mezunlarının ise P - 3 puan türünde minimum 65 taban puanını sağlıyor olması gerekmektedir.

Yapılacak olan sözde sınava katılacak adaylar KPSS puan sıralamasına göre belirlenecektir. Sınav puanın yüksekten düşüğe doğru sıralama yapılacak ve adaylar sınava tabi tutulacaklardır.

Kamu Personel Alımı İş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

Tekirdağ iş ilanları kategorisinde güncel olarak yayımlanmış olan ilana müracaatların 18 Aralık 2023 tarihi itibari ile başlayacağı açıklanmıştır. Son başvuru tarihi ise 21 Aralık 2023 olarak belirlenmiştir.

Başvurular Muradiye Mahallesi 100.Yıl Caddesi No:85 T.C. Muratlı Belediye Başkanlığı Hizmet Binası İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Muratlı/TEKİRDAĞ adresine şahsen veya iadeli taahhütlü posta ile yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.