Muradiye Belediyesi KPSS’siz Tekniker Alımı Başladı

Muradiye Belediyesi KPSS’siz Tekniker Alımı Başladı

Muradiye Belediye Başkanlığı bünyesinde güncel ilan yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre KPSS şartı olmadan kadın ve erkek adaylardan tekniker alımı yapılacaktır. Daimi kadroda yapılacak olan alım ilanına ilişkin gerekli olan detaylar haberimizde...

Belediye İş İlanları

Muradiye Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere inşaat teknikeri alımı yapacağını açıkladı. Tam zamanlı istihdam edilmek üzere yapılacak olan bu alım ilanı için deneyim şartının aranmadığı kurum tarafından belirtildi.

KPSS şartı olmadığı için işe alınacak olan personeller 23 Kasım 2023 tarihinde Belediye binasında yapılacak olan görüşme ve mülakat sonucuna göre belirlenecektir. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına haberimizde yer verilmiştir.

Belediye Personeli Alımı Başvuru Şartları Nedir?

İlan, yayım tarihi itibariyle 20 yaşını tamamlamış ve 40 yaşından gün almamış olan adaylardan alım yapılacaktır.

Erkek adayların askerlik durumu itibariyle askerlikle ilişiğinin bulunmaması, askerlik çağına gelmemiş olması veya askerlik çağına gelmiş ise muhafaza askerlik hizmetini yapmış veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Önlisans düzeyinde inşaat veya inşaat teknolojisi alanlarından mezun olan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve çalışmaya engel teşkil edecek herhangi bir sağlık problemi bulunmayan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

Toplu iş sözleşmesine tabi olacak şekilde personellere ücret ödemesi yapılacağı belirtilmiştir.

Belediye Memuru Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Van iş ilanları kategorisinde belediye Başkanlığı bünyesinde güncel olarak yayımlanmış olan bu ilan için başvurular 17 Kasım 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. İlan kılavuzunda ise son başvuru tarihi 20 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

Başvurular şahsen Belediye Başkanlığı, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne yapılacaktır. Online başvuru ekranı bu ilan için açılmamıştır. Aynı zamanda posta yolu ile de başvuru sürecine katılamayacaksınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.