MEB Öğretmenevi ASO KPSS’siz Devlet Memuru Alımı

MEB Öğretmenevi ASO KPSS’siz Devlet Memuru Alımı

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından kurum dışı kamu işçi alım ilan formuna göre KPS sessiz devlet memuru alımı yapılacaktır. En az ilköğretim mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına ilişkin detaylar haberimizde verilmiştir.

Devlet Memuru Alımı İş İlanları

Millî Eğitim Bakanlığı'na bağlı Öğretmenevi ASO bünyesinde istihdam edilmek üzere devlet memuru alımı yapılacağı açıklandı. İşe alınacak olan personel, belirli süreli aşçı yardımcısı kadrosunda istihdam edileceği belirtildi. Tam zamanlı istihdam sağlanacak olup kurum tarafından belirlenecek saatler aralığında işte çalışmamız gerekmektedir. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için kamu personeli alimi.com yazar ekibi olarak sizler için ilamın genel detaylarını ve kılavuzunu paylaştık.

Memur Alımı Başvuru Koşulları

Kurum tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana göre Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen adaylardan alım yapılacaktır İlan yayım tarih itibari ile 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından gün almamış olan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmanız ve kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmaz istenmektedir. Emekli olmayan emekliliğe hak kazanmamış olan ve Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığının almayan adaylardan alım yapılacağı belirtilmiştir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Adana iş ilanları kategorisinde Ceyhan Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesi tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatların 31 Ekim 2023 tarih itibari ile son bulacağı açıklanmıştır. Adaylar başvurularını öğ[email protected] adresine özgeçmiş belgelerini göndererek online olarak gerçekleştireceklerdir.

İşçi Alımı Çalışma Şekli

İşe alınacak olan personeller geçici olarak istihdam edilecek olup, 17 Haziran 2024 tarihine kadar iş süreci dahilinde çalışma uygulanacaktır. Maaş hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamış olup ortalama asgari ücret tutarında ödeme yapılacağı tahmin edilmektedir. KPSS şartı olmadığı için işe alınacak olan personellerden şartları sağlayan adaylar arasında Öğretmenevi Müdürlüğü bünyesinde yapılacak olan görüşme ve mülakat sonucuna göre belirleme gerçekleşecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.