Lüleburgaz Belediyesi KPSS'siz 31 İşçi Alımı

Lüleburgaz Belediyesi KPSS'siz 31 İşçi Alımı

Lüleburgaz Belediyesi kendi bünyesinde istihdam üzere 31 işçi alacağını açıkladı. Kadrolara alımda adaylardan herhangi bir KPSS puan şartı istenmediği ilanda belirtildi. Sürece dair detaylar haberde.

İşçi Alımı İş İlanları

Lüleburgaz Belediyesi Personel Hizmetleri Anonim Şirketleri bir güncel ilanda bulundu. Birden çok kadroda personel alımı yapacağı ilanında bulundu. Peki bu kadrolar nelerdir? Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli detayları sunuldu.

  • 4 özel güvenlik görevlisi
  • 1 elektrik teknisyeni
  • 6 kafeterya görevlisi
  • 7 çöp toplama ve sokak süpürge işçisi
  • 1 otopark görevlisi
  • 5 bahçıvan
  • 1 kepçe operatörü
  • 2 barınak görevlisi
  • 4 beden işçisi alımı yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Koşulları

Özel güvenlik görevlisi alımı için adayların 30 yaşından büyük olmamaları, minimum lise diplomasına ve ilgili alanda minimum 3 yıl tecrübeye sahip olmaları gerekmektedir. Ayrıca silahlı özel güvenlik sertifikasına da sahip olmaları aranan şartlar arasındadır.

Bahçıvan görevlisi alımı için adayların minimum ortaokul diplomasına sahip olmaları ve 35 yaşından büyük bulunmamaları gerekmektedir.

Barınak görevlisi alımı için adayların B sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmaları ve 30 yaşından büyük bulunmamaları gerekmektedir.

Beden işçisi alımı için adayların minimim ilköğretim diplomasına ve tercihen inşaat teknolojisi alanında ustalık belgesi sahip olmaları ve 30 yaşından büyük bulunmamaları aranan şartlar arasındadır.

Kepçe operatörü alımı için adayların G sınıfı ehliyete sahip olması istenmektedir.

Elektrik teknisyeni alımı için adayların C sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmaları, ilgili alanda en az 2 yıl tecrübeye sahip olmaları, herhangi bir meslek lisesinin elektrik ya da elektrik/ elektronik bölümünde diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

Otopark görevlisi alımı için adayların herhangi bir üniversitenin 2 yıllık meslek yüksekokullarının sigortacılık ve bankacılık ile muhasebe ve vergi uygulamaları bölümlerinden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

Kafeterya görevlisi alımı için adayların hijyen ve kaliteye önem veriyor olmaları, grup çalışmasına ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlıyor bulunmaları ve 36 yaşında girmemiş olmaları gerekmektedir.

Çöp toplama ve sokak süpürge işçisi alımı için adayların 30 yaşını henüz tamamlamamış olmaları gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli

Lüleburgaz Belediyesi Personel Hizmetleri Anonim Şirketleri tarafından yapılacak olan personel alımı başvuruları 12 Ekim 2023 tarihinde başlamıştır. Son başvuru tarihi 14 Ekim 2023 olarak belirlenmiştir. Başvurular şahsen yapılacak olup Sevgi Mah. İstasyon Cad. 1. Burgaz Yıldızları Kadın Akademisi No:114 Lüleburgaz/ Kırklareli adresine yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.